İkg Feza Sigorta

Hakkımızda

#firmaadi# araçlarınıza uyguladığı özel kasko hizmetleri ile aracınızın beklenmedik bir kaza durumunda ki maddi kayıplarının önüne geçmektedir. Kasko, ülkemiz dahilinde tüm araçlar için zorunlu kılınmış bir uygulamadır. #bolgesehir# #bolgeilce# alanlarında yer alan ofislerimizi ziyaret ederek kasko süreçleri, fiyatlandırmalar ve geçerliliği ile ilgili tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ek olarak isimdustu.com ile iletişim kurmak ve en iyi fiyat tekliflerini almak mümkündür.

#firmaadi# trafik sigortası hizmetleriyle beraber kurumsal bir anlayışı ele almanızı sağlıyor. bu hizmetlerini #bolgesehir# de başlatarak araç sahiplerine hesaplı fiyatlardan sigorta garantisi sunan ekip, binlerce memnun müşteri referansı ile yoluna devam etmektedir. Siz de hemen #bolgeilce# üzerinde yer alan firmaları kıyaslamak ve en iyi fiyat teklifini almak açısından seçiminizi yapmayı ihmal etmeyin.

#firmaadi# henüz emeklilik süreci başlamamış ve yaşı hızla ilerleyen bireylere, bireysel emeklilik hizmetleri sağlamaktadır. En kısa sürede emekli olabilmeniz için uygun sigorta ödeme süreçlerini aktaran firma, aynı zamanda bu hizmetleri ile binlerce kişinin bireysel emekli olmasını sağlamıştır. #bolgesehir# de yer alan firma ile hemen temasa geçebilir veya #bolgeilce# üzerinden ofisleri ziyaret edebilirsiniz.

#firmaadi# hayat sigortası hizmetlerini binlerce kişi / kuruma sunmuştur. Bu hizmetleri #bolgesehir# de sürdüren ve kısa sürede yakaladığı memnun müşteri referansı ile marka kimliğini kanıtlayan firma, her geçen gün kullanıcılarına cezbedici hizmetleri sağlamaktadır. Hayat sigortası ile yaşamınızı garanti altında tutmak ve ailenize geleceğe yönelik bir ortam zemini hazırlamak mümkündür. #bolgeilce# üzerinden ulaşabilir veya doğrudan isimdustu.com ile fiyat teklifleri alabilirsiniz.

#firmaadi# işyeri sigortası ile kuruluşlarınızda yaşanması muhtemel felaketlerin maddi yönden önüne geçmektedir. Son dönemlerde işletmelerde yaşanan kazalar, felaketler ve benzeri durumlar işyeri sahiplerinin ciddi maddi ve manevi kayıplar yaşamasına neden olmaktadır. geleceğe yönelik planlama yapan şirketler, #bolgesehir# de yer alan ofislerimizi ziyaret ederek işyeri sigortası yaptırabiliyorlar. Başta #bolgeilce# olmak üzere her geçen sün sınırlarını genişleten ekibimiz ile hemen kontak kurabilirsiniz.

#firmaadi# siz değerli bireylere özel sağlık sigortası sağlamaktadır. Özel hastaneler veya sigorta dışında olan kişileri kapsayan bu sigortalılık süreçleri, devlet destekli veya özel kuruluşlardan hizmetler almanızı sağlar. #bolgesehir# de yer alan ofisler veya doğrudan müşteri danışmanları ile iletişim kurabileceğiniz isimdustu.com adresini tercih edebilirsiniz. Sizler için en uygun özel sağlık sigortalarını sunan ekip, bu sayede #bolgeilce# üzerinde başlatılmış bu hizmetleri ile marka değerini hep bir adım önde tutuyor.

Yurtdışı seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gideceğiniz ülke, beklenmedik bir kaza, hastalık veya ülkeye iade gibi durumlar için kişilerden ‘seyahat sigortası’ talep eder. #firmaadi# dilediğiniz bütçelere uygun seyahat sigortalarını temin etmekte ve bu sayede yurtdışı giriş / çıkışlarınızı kolaylaştırmaktadır. Eğer ‘seyahat sigortası’ olarak gösterebileceğiniz bir nakit teminatına sahip değilseniz hemen #bolgesehir# #bolgeilce# ‘de kurulan firmalarımızdan fiyat teklifleri alabilirsiniz.Malatya - Malatya
Malatya - Akçadag
Malatya - Arapkir
Malatya - Arguvan
Malatya - Battalgazi
Malatya - Darende
Malatya - Dogansehir
Malatya - Doganyol
Malatya - Hekimhan
Malatya - Kale
Malatya - Kuluncak
Malatya - Pötürge
Malatya - Yazihan
Malatya - Yesilyurt