İkizler Tesısat

Hakkımızda

İkizler Tesısat olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. İzmir ve Buca, Güzelbahçe, Balçova, Çigli, Karsiyaka, Menemen, Foça, Narlidere, Çesme, Konak, Gaziemir, Bornova de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

İkizler Tesısat olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde İzmir sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Buca, Güzelbahçe, Balçova, Çigli, Karsiyaka, Menemen, Foça, Narlidere, Çesme, Konak, Gaziemir, Bornova ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

İkizler Tesısat olarak hem yaşam alanları, hem de işletmeler için özel seramik mermer çalışmalarını sunmaktayız. Profesyonel ustalarımız ve birinci sınıf ekipmanlarımızın yanı sıra, İzmir alanında yüzlerce memnun müşteri referansı ile hizmetinizdeyiz. Bu alanda kurumsal hizmetlerin kapılarını aralamak adına Buca, Güzelbahçe, Balçova, Çigli, Karsiyaka, Menemen, Foça, Narlidere, Çesme, Konak, Gaziemir, Bornova de yer alan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ve keşif çalışmalarını yapan ekibimiz, daha sonrasında bu ölçülere uygun olarak ürünleri sunmakta, kurulumları tamamlamaktadır.

İkizler Tesısat olarak güneş enerjisi çalışmalarını sunuyor, iklim bakımından sıcak olan beldelerin çatılarına yerleştirilen bu ürünlerle doğal sıcak su kaynağı oluşturmanızı sağlıyoruz. Uzun sürelerden bu yana artık sıcak su kaynağı elde etmek adına kişi / kurumların tercihi olan güneş enerjisi hizmetlerinden faydalanabilmek adına hemen İzmir alanında bizlerle kontağa geçebilirsiniz. Böylelikle çok daha üst düzey bir hizmetten faydalanmak ve her geçen gün sınırlarını başta Buca, Güzelbahçe, Balçova, Çigli, Karsiyaka, Menemen, Foça, Narlidere, Çesme, Konak, Gaziemir, Bornova olmak üzere genişleten firmamızdan bir hizmet alabilirsiniz.

İkizler Tesısat olarak yaşam alanı, işletme, dış mekan veya bahçe gibi alanların su tesisatı işlerini üstlenmekteyiz. Boru döşeme veya onarım gibi işlerinizi kısa sürede tamamlamak ve çok daha kullanışlı bir ortam yaratmak adına ekibimizi güçlendirmeye devam etmekteyiz. Hemen İzmir de yer alan firmamıza ulaşabilir, Buca, Güzelbahçe, Balçova, Çigli, Karsiyaka, Menemen, Foça, Narlidere, Çesme, Konak, Gaziemir, Bornova başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden talepler gerçekleştirebilirsiniz. Su Tesisatı ve diğer pek çok taleplerinize en iyi fiyat tekliflerini sunmaktayız.

İkizler Tesısat hidrofor tesisatı kurulumunu doğru dokunuşlarla sunmakta ve sizlere çok daha uzun ömürlü bir sisteme sahip olma garantisi vermektedir. Uzun yıllardan bu yana işinde profesyonel bir ekip kurarak İzmir de talepleri yerine getirmektedir. Bunun yanı sıra Buca, Güzelbahçe, Balçova, Çigli, Karsiyaka, Menemen, Foça, Narlidere, Çesme, Konak, Gaziemir, Bornova ve diğer ilçeler için taleplerde bulunmak ve en iyi hizmetleri elde etmek açısından fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

İkizler Tesısat sulama işlerini yoğun bir şekilde gerçekleştiren veya stoklarında her daim su barındırması gereken kişiler için su deposu kurulumu sağlamaktadır. Birinci sınıf malzeme kalitesi ve ekipmanlar ile sunulan bu hizmetler aracılığıyla en iyi sonuçları almak mümkündür. İzmir başta olmak üzere Buca, Güzelbahçe, Balçova, Çigli, Karsiyaka, Menemen, Foça, Narlidere, Çesme, Konak, Gaziemir, Bornova ve diğer ilçeleri de kapsayan bu hizmetlerimiz, her koşulda en iyi fiyat garantisini alabileceğiniz bir çalışma zeminini kullanıcılarına sunmaktadır.İzmir - Buca
İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Balçova
İzmir - Çigli
İzmir - Karsiyaka
İzmir - Menemen
İzmir - Foça
İzmir - Narlidere
İzmir - Çesme
İzmir - Konak
İzmir - Gaziemir
İzmir - Bornova
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram