İlhan Haspolat Usta

Hakkımızda

İlhan Haspolat Usta olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. İzmir ve Konak, Urla, Çesme, Balçova, Güzelbahçe, Gaziemir, Narlidere, Karabaglar de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

İlhan Haspolat Usta olarak birinci sınıf malzemelerin kullanımı ile sunduğumuz Alçıpan Asma Tavan işlerini anında talep edebilirsiniz. İzmir de başlattığımız bu hizmetler zamanla bu vilayetin tüm ilçelerinden yoğun ilgi gördü. Bu noktada ise kurumsal çalışmalardan faydalanmak ve aynı zamanda Konak, Urla, Çesme, Balçova, Güzelbahçe, Gaziemir, Narlidere, Karabaglar üzerinden bir teknik destek hizmeti alabilmek açısından anında iletişim kurun. En hesaplı fiyatlar ile çalışmaları sunuyor, bu sayede üst düzey bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

İlhan Haspolat Usta yaşam alanı ve işletmeleriniz için İzmir alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Konak, Urla, Çesme, Balçova, Güzelbahçe, Gaziemir, Narlidere, Karabaglar civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.İzmir - Konak
İzmir - Urla
İzmir - Çesme
İzmir - Balçova
İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Gaziemir
İzmir - Narlidere
İzmir - Karabaglar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram