İnteraktifdiyet

Hakkımızda

Çalışma yöntemi olarak, merkezimizde her hafta yüz yüze görüşme yapıyoruz. Profesyonel vücut analiz cihazımız ile her hafta yağ, kas, su, iç yağlanma, metabolizma yaşınızı analiz ederek haftamızı değerlendiriyoruz. Bunlara göre her hafta diyet programımızı değiştiriyoruz.
Kilo alımına sebep olan davranışlar tespit edilerek, kilo vermenize yardımcı davranış değişiklikleri ve tavsiyeleri her hafta ekleye ekleye sonuca doğru hızla ilerliyoruz.
Besin Bilgi Bankamız aracılığıyla siz yediğiniz besinleri sayfanıza kaydettiğinizde söz konusu besinlerden ne kadar enerji, yağ, protein, karbonhidrat, kolesterol aldığınızı, oluşan grafikler ve tablolar yardımıyla limitlerinizi geçip geçmediğinizi ya da nasıl bir beslenme yaptığınızı görebiliyorsunuz. Böylece besinler hakkında farkındalığınız ve motivasyonunuz artıyor.
Günlük olarak bu besin tüketimlerinizi değerlendirerek sizi motive edici yönlendiriyoruz.
Amacımız kaliteli bir hizmet ile başarıyı yakalamak, sizin sağlığınıza, psikolojinize ve görünümünüze pozitkatkı sağlamak.
Unutmayın ki doğru ve yeterli beslenme hem tedavi edicidir hem de hastalıkları engelleyicidir. Bu nedenle tavsiyemiz beslenme, kilo probleminiz varsa problemi büyütmeden hayatınızdan çıkarmanızdır.


Uzmanlık Alanları


Ankara - Altindag
Ankara - Çankaya
Ankara - Etimesgut
Ankara - Keçiören
Ankara - Mamak
Ankara - Sincan
Ankara - Yenimahalle
Ankara - Gölbasi
Ankara - Çubuk
Ankara - Elmadag
Ankara - Pursaklar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram