İşyeri - Ofis Taşıma

İşyeri - Ofis Taşıma hizmeti veren firmalardan teklif almak için İşyeri - Ofis Taşıma talebi oluşturun, ihtiyacınıza özel teklifler alın, dilediğiniz uzman ile çalışın!

İşyeri - Ofis Taşıma

Taşımacılık ve nakliye sektöründe nitelikli bir şekilde hizmet veren birçok firma vardır. İşyeri-ofis taşıma kategorisinde hizmet almak isteyenler nakliyat firmalarından destek alabilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte taşımacılık işlemleri de pratik olarak yapılıyor. İşyeri ve ofis taşımacılığı konusunda dikkat çeken detaylar her zaman vardır. Taşımayı gerçekleştiren firmalar bu konunun inceliklerine göre hizmet verirler. İşyeri ve ofis taşıma işlemlerinde profesyonel bir nakliyat firması tercih edilmelidir. Modern taşımacılık hizmetinde kendini geliştiren firma tercihi yapılması taşıma işlemini kolaylaştıran unsurlar arasında yer alır.

Çok Fonksiyonlu İşyeri ve Ofis Taşıma

Nakliye ve taşıma alanında çok fonksiyonlu taşıma hizmeti veren firmalar vardır. işyeri-ofis taşıma konusunda detaylı olarak hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Taşımacılık hizmeti almadan önce geniş kapsamlı araştırma yapmak alınacak sonuç için önem teşkil eder. Kaliteli bir işyeri ve ofis taşıma hizmeti almak için firmanın verimli olup olmadığı önceden araştırılmalıdır. İşletme sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik olan gerçekleştirilen taşıma işlemi çözüm odaklı olmalıdır. Bu alanda sistematik olarak taşımacılık işlemini gerçekleştiren ünlü firmalar vardır. 

İşyeri-Ofis Taşıma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

İşyeri ve ofis taşıma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Seçilecek olan taşıma firmasının güvenilir olması işyeri-ofis taşıma konusunda oldukça önemlidir. Bu sebeple ofis ve işyerinden taşınacak olan eşyaların yüklendiği aracın plakasının not edilmesi kesinlikle gereklidir. Kaliteli ofis taşıma şirketlerinden işyeri ve ofis taşıma hizmeti alınır. Ofis ve diğer taşıma kategorilerinde hizmet veren firmalar taşınacak olan eşyaların türüne ya da ağırlığına göre fiyat belirlemelidir. İşyeri ve ofis taşıma işlemlerinde bilinen ve güvenilen firmalardan fiyat teklifi alınmalıdır. Güvenilir ve bilinen nakliye firmalarından alınan taşımacılık hizmetleri her zaman müşteriyi memnun edici nitelikte olur. 

İşyeri ve Ofis Taşıma Hizmetleri

Günümüzde teknolojik alanda her geçen gün bir yenilik yapılıyor. İşyeri ve ofis taşıma hizmetlerinde yapılan yeniliklerde asansörlü taşımacılık ilk sırada yer alıyor. İşyeri ya da ofis taşıma talebinde bulunan kişiler verilen asansörlü taşımacılık sayesinde rahat ediyor. Bir alternatif olan asansörlü taşımacılık sistemini ofis ya da işyeri sahipleri severek tercih ediyor. Nakliyat firmaları tarafından verilen taşımacılık hizmetinde ekspertiz hizmeti dikkat çekiyor. Bu ekspertiz hizmeti hem ücretsiz hem de konuyla birebir olarak ilgilenmesinden dolayı beğeniliyor.

İşyeri ve ofis taşıma hizmetlerinde en iyi işlemi yaptırmak isteyenler ünlü nakliye firmalarından yararlanabiliyor. İşyeri ve ofis taşıma çalışmalarında dikkat edilmesi gereken diğer bir detaysa taşınacak olan eşyaların sigorta kapsamına alınmasıdır. Bu sayede doğabilecek risk ve rizikolara karşı önlem alınmış olacaktır. İşyeri ve ofis taşıma hizmetlerinde bu konuları gözden geçirmek işlemin tamamlanması konusunda önemli bir role sahiptir. İşyeri ve ofis taşımalarında eşya paketleme hizmeti veren uzman firmalardan destek almak mümkündür. 

Benzer talepler

 • Nereden?: Belirtilmedi
 • Nereye?: Balçova
 • Yeni Yer Kaçıncı Katta?: 0
 • Mevcut Yer Kaçıncı Katta?: 0
 • Eşya Nasıl Taşınmalı?: İnsan Gücü Kullanarak
 • Paketleme Dahil mi?: Dahil
 • Açıklama
  İşyerimize ait depoladığımız eşyalar taşınacak. Farklı odalara konmuş olsa da aslında sadece evin salonuna sığacak kadar eşya var. Çoğu zaten koliler içinde. Taşınacak mesafe bir buçuk kilometre. Giriş katından giriş katına taşınacağı için kısa sürecek bir iş. Yeni adreste araç - bina mesafesi yok, araç direkt dükkan kapısının önüne yanaşabilir.
 • Eski ofisiniz(eşyaların bulunduğu)kaç metrekare?: 300
 • Eski ofisiniz kaçıncı katta?: 7
 • Eski ofisten eşya nasıl taşınmalı?: Merdiven
 • Yeni ofisiniz kaçıncı katta?: 2
 • Yeni ofisinize eşya nasıl taşınmalı?: Merdiven
 • Nereden: İstanbul - Sisli
 • Nereye: İstanbul - Ümraniye
 • Paketleme için yardım gerekiyor mu?: Hayır,paketlemeyi biz yapalım
 • Açıklama
  Taşıyıcı Personel İhtiyacı
  Kurumsal firmaların büro, ofis malzemeleri (masa, sandalye, koltuk, etejer, dolap, raf, koli vb. muhteleşyalar..) taşıyabilecek. günlük veya projeli işlerde çalışabilecek.. (yıl içisinde devamlılığı olan bir iş..) deneyimli, giyim ve kuşamına dikkat eden, iletişme açık taşıyıcı personellere ihtiyaç duyulmaktadır. İş Sağlığı Güvenliği eğitimleri ücretsiz olarak tarafımızca verilecektir.

  Nelere dikkat etmeliyiz

  • Taşınacak özel montajlı(bilgisayar, özel cihaz ve makine) eşyalarınızı taşınmadan sizin veya konuda uzman birisinin demonte edip paketlemeniz ve taşındıktan sonra montajını yapmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.