Korkmaz security

Hakkımızda

Korkmaz security uydu & çanak hizmetleri ile televizyonlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak yaratmaktadır. Bazı zamanlar mevsim koşullarına bağlı olarak uydu ve çanaklarda arızaların meydana gelmesi, uydu alıcısıyla alakalı sorunların yaşanmasından dolayı kitleler mağduriyet yaşamaktadır. Kayseri alanına teknik servis ağlarını sunan ekibimiz, sadece burası ile kısıtlı kalmıyor ve sınırlarını Kocasinan, Melikgazi, Talas, Akkisla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacilar, Incesu, Özvatan(Çukur), Pinarbasi, Sarioglan, Sariz, Tomarza, Yesilhisar, Yahyali alanlarına kadar genişletiyor. Hemen siz de ekibimizden teknik servis talebinde bulunabilir ve kalitesiyle öne çıkan bir hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Korkmaz security olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını Kayseri ve Kocasinan, Melikgazi, Talas, Akkisla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacilar, Incesu, Özvatan(Çukur), Pinarbasi, Sarioglan, Sariz, Tomarza, Yesilhisar, Yahyali alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

Korkmaz security güvenlik kamerası sistemleri ile işletme ve yaşam alanlarının her an kayıt altında olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi bu tip sistemler güvenliği sağlayabilmek ve beklenmedik bir hırsızlık gibi durumlarda kayıtları uygun yerlere sunabilmek adına tercih edilmektedir. Aynı zamanda işletmelerinizde personellerinizin işe olan ilgisini görebilmek ve buna bağlı çalışmalardan faydalanmanız adına Kayseri üzerinden hizmetler sunmaktayız. Başta Kocasinan, Melikgazi, Talas, Akkisla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacilar, Incesu, Özvatan(Çukur), Pinarbasi, Sarioglan, Sariz, Tomarza, Yesilhisar, Yahyali olmak üzere diğer tüm ilçeler için güvenlik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.Kayseri - Kocasinan
Kayseri - Melikgazi
Kayseri - Talas
Kayseri - Akkisla
Kayseri - Bünyan
Kayseri - Develi
Kayseri - Felahiye
Kayseri - Hacilar
Kayseri - Incesu
Kayseri - Özvatan(Çukur)
Kayseri - Pinarbasi
Kayseri - Sarioglan
Kayseri - Sariz
Kayseri - Tomarza
Kayseri - Yesilhisar
Kayseri - Yahyali
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram