Kusva Bilişim

Web tasarım, grafik tasarım, network, güvenlik kamerası sistemleri, veri merkezi çözümleri, network altyapı ve proje hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Baskı & Matbaa, Grafik Tasarımı, İnternet Reklamcılığı, Web Tasarım, Promosyon, Marka Tescil, Web Yazılım, IOS Yazılım, Kurumsal Kimlik Tasarım, Logo Tasarım, Hosting, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal medya Danışmanlığı
Ankara:
Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar, Akyurt, Ayas, Beypazari, Elmadag, Evren, Haymana, Kazan, Kizilcahamam, Polatli, Sereflikoçhisar

Kusva Bilişim Hakkında

Kusva Bilişim, 2016 yılında kurulan, merkezi Ankara da bulunan bir bilişim şirketidir. Web tasarım, grafik tasarım, network, güvenlik kamerası sistemleri, veri merkezi çözümleri, network altyapı ve proje hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Yenilenen teknolojiler ve sürekli değişen koşullar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken Kusva Bilişim de her geçen gün bu gelişmeleri tüm detaylarına kadar takip etmekte ve hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Biz, sunduğumuz inovatve kalıcı çözümlerle müşterilerimize kurumsal değerlerini en iyi şekilde insanlara aktarmalarını sağlıyoruz.Vizyon ve MisyonumuzGerçek değer yaratan dünyanın öncü bilişim teknolojileri şirketleri arasında olma vizyonuna sahibiz.Misyonumuz müşteri memnuniyetinin ötesine geçerek müşteri coşku ve sadakatini nitelikli, rekabetçi ve ayırt edici çözümleri hayata geçirmektir.