Lara Koltuk Yıkama

Hakkımızda

Lara Koltuk Yıkama, halı yıkama hizmetlerini Ankara alanında müşteri kitlesi ile buluşturuyor. Özel halı yıkama cihazları ve temizlik malzemeleri ile halılarınızda kusursuzluğu yakalamak ve doğru bir teknikle bu hizmetlerden faydalanmak söz konusudur. İpek halılar, makine halıları, kilim ve diğer pek çok çeşit halı için özel yıkama malzemeleri bulunduran ekibimiz, Altindag, Etimesgut, Pursaklar, Bala üzerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Halılarınızı tarafınızdan alıyor, söylenen tarihlerde %100 hijyen garantisi ile teslim ediyoruz.

Lara Koltuk Yıkama perde yıkama hizmetlerini özel olarak temin edilmiş makineler ve birinci sınıf ekipmanlar ile sağlamaktadır. Bu hizmetleri Ankara de başlatarak kısa sürede sınırlarını daha üst alanlara çeken ekibimiz, yaşam alanı ve işletmelerin vazgeçilmezi olan perde çeşitleri için en uygun yıkama işlemlerini sağlamaktadır. Her bir perdenin kendine has dokuması olduğundan sebep yıkama işlemleri öncesinde, kumaş kalitesine göre malzemenin belirlenmesi çok önemlidir. Altindag, Etimesgut, Pursaklar, Bala de yer alan firmamız bu tip ayrıntıları göz önünde tutuyor ve en ideal sonuçları almanıza yardımcı oluyor.

Lara Koltuk Yıkama kuru temizleme hizmetlerinde yüzlerce memnun müşteri referansı elde etmiştir. Tüm kıyafetlerinizin özel cihazlar ve temizlik malzemeleri ile arındırılmasına, tarafımızca ütüleme işlemlerinin gerçekleşmesine imkan yaratmak ister misiniz? Ankara de başlatılan hizmetimiz, kısa sürede Altindag, Etimesgut, Pursaklar, Bala ve civar ilçelerden rağbet görmeye başladı. Bu sayede ürünlerinizin kumaşına bağlı olarak en uygun temizlik yollarını öne çıkartan ekibimiz, ilk gün ki kadar temiz ve parlak görünen bir kıyafete sahip olmanızı sağlamaktadır.Ankara - Altindag
Ankara - Etimesgut
Ankara - Pursaklar
Ankara - Bala
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram