Lim Web Tasarım

Hakkımızda

Lim Web Tasarım grafik tasarım hizmetlerini İstanbul alanlarında sürdürmektedir. Alanında kullandığı lisanslı programlar ve aynı zamanda birinci sınıf ekipmanları ile taleplerinizin tam anlamıyla gerçekleşmesine olanak yaratmaktayız. Aynı zamanda Bakirköy, Bayrampasa, Arnavutköy, Avcilar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Kagithane, Gaziosmanpasa, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Adalar, Sultangazi, Esenyurt, Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Atasehir, Kadiköy, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli alanında da ekibimiz ile kontak kurabileceğiniz gibi, böylesi bir hizmet ile beraber kurumsal çalışmalardan faydalanmanız adına buradayız. Tercihinizi hemen ekibimize yönlendirmek ve kalitesiyle öne çıkan bir firmadan hizmet alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın.

Lim Web Tasarım olarak sosyal medya ve internet reklamcılığı hizmetleri ile herhangi bir ürününüzün veya doğrudan markanızın tanıtımlarını sağlamaktayız. Var olan ticari kimliğini yükseltmek ve daha ileri seviyelere taşımak isteyen bireysel ve kurumsal firmalar, İstanbul alanında yer alan ofislerimiz aracılığı ile tüm taleplerini bizlere iletmektedir. Aynı zamanda Bakirköy, Bayrampasa, Arnavutköy, Avcilar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Kagithane, Gaziosmanpasa, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Adalar, Sultangazi, Esenyurt, Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Atasehir, Kadiköy, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli sınırlarına kadar çalışmalarını genişleten ekibimiz ile beraber artık internet mecrasında çok daha fazla tanınan bir ürüne veya firma kimliğine sahip olabilirsiniz.

Lim Web Tasarım olarak alanında profesyonel tasarımcılar ile kendi markanızın internet mecrasında aktif olarak satışlar yapmasına ve ürünlerin tanıtılmasına olanak yaratmaktayız. PHP, Java, HTML ve diğer pek çok kodlama tekniği ile sunulan site tasarımlarından faydalanmak için İstanbul alanında yer alan ofisimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Binlerce farklı bireysel ve kurumsal firmayı ‘memnun müşteri referansı’ içerisinde tutan ekibimiz, sadece sınırlarını burası ile kısıtlamıyor; Bakirköy, Bayrampasa, Arnavutköy, Avcilar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Kagithane, Gaziosmanpasa, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Adalar, Sultangazi, Esenyurt, Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Atasehir, Kadiköy, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli alanına kadar genişleterek çok daha kapsamlı bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

Lim Web Tasarım olarak uzun süredir yazılım hizmetlerini bireysel ve kurumsal firmalara aktardık. Web sitesi ve programların yazılım hizmetlerini sunan ekibimiz, İstanbul üzerinden başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede öne çıkmayı başardı. Bakirköy, Bayrampasa, Arnavutköy, Avcilar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Kagithane, Gaziosmanpasa, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Adalar, Sultangazi, Esenyurt, Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Atasehir, Kadiköy, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli ve civar ilçelerden gelen taleplere en iyi çözümleri sunabilmek ve hesaplı fiyatlardan yazılım hizmetleri almanız için profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Tüm işlerinizin en kısa sürede sonuçlanmasına ve tarafınıza sorunsuz bir şekilde hizmetlerin aktarılmasına öncülük tanımaktayız.

Lim Web Tasarım olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Arnavutköy, Avcilar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Kagithane, Gaziosmanpasa, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Adalar, Sultangazi, Esenyurt, Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Atasehir, Kadiköy, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Lim Web Tasarım, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını sunarak, sizlerin internet ortamlarında markanızı çok daha vurucu sloganlar ve bir marka ismi ile tanıtmanızı sağlıyor. İstanbul alanında başlatılan bu hizmetler ile yüzlerce farklı memnun müşteri referansı edinen ekibimiz, firmanızın daha fazla tanınmasına ve müşteri kitlesine güven sunmasına aracılık etmektedir. Bu alanda profesyonel ekibimiz ile beraber beyin fırtınası yapıyor, hizmetleri Bakirköy, Bayrampasa, Arnavutköy, Avcilar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Kagithane, Gaziosmanpasa, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Adalar, Sultangazi, Esenyurt, Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Atasehir, Kadiköy, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli ve civar ilçeler dahilinde kişilere aktarmaktan geri kalmıyoruz.

Lim Web Tasarım olarak, kendi firmanızın veya ürününüzün temsil edileceği logo çalışmalarından faydalanmak ister misiniz? Artık gelişen teknoloji ile beraber pek çok işletme ve marka, kendi çatısı altında sunduğu hizmetleri bu tip ‘temsili logolar’ ile sunmaktadır. İstanbul de yer alan ofisimiz ve onlarca farklı çalışanımız ile beraber logo tasarım konularına ilişkin taleplerinizi dinliyor, sizlere pek çok örneklendirme ile tam anlamıyla istediğiniz çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Bakirköy, Bayrampasa, Arnavutköy, Avcilar, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Kagithane, Gaziosmanpasa, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Adalar, Sultangazi, Esenyurt, Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Atasehir, Kadiköy, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli ve diğer ilçelerden anında hizmet almak adına ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Sisli
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Güngören
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenler
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Adalar
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Kartal
İstanbul - Pendik
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Çatalca
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sile
İstanbul - Sultanbeyli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram