LookPRO Bilişim

Hakkımızda

Ankara - Çankaya merkezli profesyonel bir bilişim firmasıyız. Başlıca faaliyet alanlarımız arasında e-ihracat, arama motoru optimizasyonu (SEO), internet reklamcılığı, dijital itibar, yurtdışı yatırımlar için website lokalizasyonu (25 dilde) ve sosyal medya danışmanlığı bulunmaktadır. Uluslararası firmalar da dahil olmak üzere pek çok firmanın dijital ortamda pazarlama ve diğer çalışma faaliyetlerini yönetiyoruz. Ekibimiz Google Akademi sertifikalı uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye de 28 dilde e-ihracat ve pazar entegrasyonu hizmeti sağlayabilen tek firmayız.


Firmanızın ihracat hedefleri doğrultusunda yeni yada mevcut pazarlara dijital ortamda girmesini sağlıyoruz.


Web sitelerinizi farklı dillere entegre ediyor, müşterilerinizle aynı dili konuşma fırsatı sağlıyoruz.


Dünya markaları ile aynı kulvarda düşük maliyetlerle rekabet etme fırsatı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Sayısız ulusal ve uluslararası referansımız ile LookPRO olarak, firmanızın gücüne güç katıyor, dijital ortamda yaptığımız Kurumsal SEO faaliyetleri ile arama motorlarında en üst sıralara yükselmesini sağlıyoruz.


Blog Hizmeti

Sadece Blog desteği isteyen müşterilerimize sektörel anlamda web sitelerini güncel tutmak, ürün ve hizmetlerinde bilgi içeriği sağlamak amacıyla sınırsız sayıda bloglama hizmeti sağlanmaktadır.
E-ihracat,

E-ihracat Son dönemde artan devlet teşvikleri ile beraber gelişen e-ihracat konsepti ile ürünlerinizi dünyanın en büyük pazarlarına dijital ortamda entegre ediyoruz. Farklı coğrafyalardan ürün ve hizmetlerinizi arayan insanlarla sizi buluşturuyor, e-ihracat ile milli ekonomiye katkıda bulunmanızı sağlıyoruz. Gerekli Alt Yapılar firmalar tarafında sağlandığında Amazon, Alibaba, Souq gibi platformlara ekleyebiliriz.

E-ticaret

Özellikle e-ticarete ilk defa adım atacak kişilere önerdiğimiz alan adı + sunucu + e-ticaret altyapısı + 1 yıllık SEO ve reklam paketlerini içeren hizmetleri sizler için tek paket haline getiriyoruz. Opsiyonel olarak ürün entegrasyonu, katalog oluşturma ve fotoğraf çekimleri hizmetleri verilmektedir.

Yeniden Pazarlama Re- Marketing

Yeniden pazarlama, internet sitelerinin daha önce siteyi ziyaret etmiş kullanıcılara ilgili reklamlar göstermesini sağlayan bir dijital reklamcılık biçimidir. Ziyaretçiler, internette gezinirken, haberleri takip ederken veya video izlerken bu reklamları görür örneğin aradığınız ilginizi çeken bir ürünün siz haber okurken yeniden karşınıza çıkması gibi. Re-marketing ile müşterilerinizin bilinç altına işlemenizi ve sizin sitenizde değilken bile sizin ile irtibatta kalmalarını sağlıyoruz.

Mail Marketing

Müşterilerinizin ve potansiyel müşteri kitlenizi e-mail pazarlaması ile hedefleyerek hem daha iyi bir kurumsal itibar oluşturmak hem de yeni ürün & hizmet yelpazenizi tanıtmak ister misiniz ? Eğer cevabınız evet ise, son dönemde oldukça yüksek geri dönüşler elde edilebilen mail marketing hizmeti ile sizi tanıştırmak istiyoruz. Hedef kitlelerinize özel mail tasarımları ile ulaşmanızı sağlıyor, dijital ortamdaki kurumsal imajınızı yükselterek bu kitlenin bilinçaltındaki firma imajınızı tazelemenize yardımcı oluyoruz.

İş Yazışmaları Yönetimi

Farklı dillerde çalıştığımız müşterilerimizi, pazara entegre ettikten sonra yabancı müşterilerden gelen yabancı dilde ki e-posta yazışmaları konusunda destek oluyoruz.

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Haftalık olarak hedef web sayfalarınız için hareket, tıklama ve scroll analizi yapıyoruz. Analizlerimiz sayfalarınızın hedeflediği kelimelere göre haftalık, aylık ya da sezonluk olarak yapılmaktadır. Toplanan veriye göre ekibimiz tarafından uygun çalışma sayfalarınıza uygulanarak dönüşüm oranlarınız ve sayfa içi kullanıcı metrikleri için geliştirmeler yapılmaktadır.


Kurumsal Web Tasarım


Faaliyet gösteren yada yeni açılan bir işletmenin ürün ve hizmetlerini, faaliyet alanlarını, kurumsal kimliğini ve iletişim kanallarını hedefledikleri potansiyel müşteri kitlelerine ulaştırmaya yarayan web siteleri tüm dünyadan erişilebilir. Aynı zamanda en düşük maliyetli pazarlama aracı olan internet ile potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün. Bu hizmetle hemen bir profesyonel web sitesine sahip olabilir, dijital dünyada rakiplerinizi bir adım önüne geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya platformlarını bir pazarlama aracı olarak kullanıp, şirketlerin veya şahısların marka,ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapması, marka bilinirliğinin artırılması, kurumsal imaj sağlamasına katkıda bulunuyoruz. Görsel içerik ve video içerikler ile destekliyoruz.
Tanıtım Yazısı ve Backlink

İşletmenizin hedeflediği kelimelerde ve lokasyonlarda aktolarak yüksek kitlelere sahip çeşitli kategorilerden web sitelerinde ürün ve hizmetlerinize yönelik yazılar paylaşıyoruz Tanıtım yazısı hizmetlerimiz ile çalışmalarınızı tüm dünyaya duyurmanızı sağlarken aynı zamanda kelime bazlı yükselmenize de katkıda bulunuyoruz.

Tanıtım Videosu


Kurumlar için kurumsal imaj yaratmak ve ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu hizmeti, Başta İngilizce, Arapça, Rusça olmak üzere bir çok dilde gerçekleştirebiliriz.

Örnek https://www.youtube.com/watch?v=URRcvLFHiYk


https://www.youtube.com/watch?v=fd5ioTsj8rI (İngilizce )


https://www.youtube.com/watch?v=gSx4Wpj8iqY

Google Mybusiness ( Google Haritalarda Hizmetlerinizde Görünme )

Google mybusiness ile yerel bazda haritalarda anahtar kelimeleriniz ile ilgili odaklama ve optimizasyon sağlayarak yerelde daha güçlü olmanızı sağlıyoruz.


Hangi Dillerde Tercüme Yapıyoruz ?

Günümüzde aynı zamanda bir dijital pazarlama tekniği olarak da kullanılan lokalizasyon ile dijital ortamda kolaylıkla ve düşük maliyetler ile müşteri hedeflemesi yapılabilmektedir. Örneğin Arap ve Ortadoğu coğrafyasında iş portföyü oluşturmak ya da bu bölgelerdeki potansiyel müşterileri hedeflemek isteyen firmaların mutlaka web sitelerine Arapça ve Farsça dil seçeneklerini ekleyerek, bu potansiyel kitleye ürün ve hizmetlerini kendi ana dillerinde tanıtmaları gerekmektedir. Bu nedenle LookPRO Bilişim ailesi olarak uzman tercüman ve dijital pazarlama ekibimiz ile beraber web site tercümesi hizmetlerimizi aşağıdaki dillerde lokalizasyon ilkelerine bağlı olarak en kısa sürede başarıyla tamamlıyoruz.


• İngilizce


• Arapça


• Farsça


• Almanca


• Felemenkçe


• Fransızca


• Rusça


• Hintçe


• Çince


• Korece


• İspanyolca


• Japonca
Ankara - Sereflikoçhisar
Ankara - Kazan
Ankara - Altindag
Ankara - Çankaya
Ankara - Etimesgut
Ankara - Keçiören
Ankara - Yenimahalle
Ankara - Sincan
Ankara - Mamak
Ankara - Pursaklar
Ankara - Beypazari
Ankara - Nallihan
Ankara - Haymana
Ankara - Akyurt
Ankara - Polatli
Ankara - Evren
Ankara - Kizilcahamam
Ankara - Güdül
Ankara - Çamlidere
Ankara - Gölbasi
Ankara - Bala
Ankara - Elmadag
Ankara - Ayas
Ankara - Kalecik
Ankara - Çubuk
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram