Lutfiye Sifil Temizlik

Hakkımızda

Lutfiye Sifil Temizlik olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? Kocaeli de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Kartepe, Izmit, Basiskele ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Lutfiye Sifil Temizlik inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Kocaeli ve Kartepe, Izmit, Basiskele alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

Lutfiye Sifil Temizlik işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. Kocaeli başta olmak üzere Kartepe, Izmit, Basiskele alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.Kocaeli - Kartepe
Kocaeli - Izmit
Kocaeli - Basiskele
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram