İngilizce Makalelerinizi Yazabilirim

Sizler için İngilizce makalelerinizi titizlikle ve konuya hakim bir şekilde yazabilirim.

145,00

Özgün Makale İçerikleri Yazabilirim

Ben, istediğiniz konularda özgün makale içerikleri yazabilirim 1000 kelimeye kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim edebilirim.

2,00

Makale Yazma Konusunda Sizlere Yardımcı Olabilirim

Makale yazma konusunda yardımcı olabilirim.

5,00

Seo Uyumlu Makale İhtiyaçlarınıza Destek Olabilirim

Seo uyumu makale ihtiyaçlarınız için sizlere destek olabilirim. Uzun yıllardır yazarlık yapmaktayım.

10,00

Semantik SEO Uyumlu Makaleleriniz Yazılır

11 yıllık SEO tecrübemiz ve ekibimizle 500 kelimesi 15 TL den Semantik SEO mantığıyla makalenizi yazabilirim.

15,00

SEO Uyumlu Makale Yazarlığı Hizmeti Vermekteyim

500 kelimede istediğiniz herhangi bir sektörde SEO uyumlu makale yazıyorum

5,00

Kitleye Uygun Özgün Metinler

Sizin istekleriniz doğrultusunda hitap edilecek kitleye uygun özgün metinler hazırlıyorum.

2,00

Sizler İçin SEO Uyumlu Makale Yazabilirim

Her türlü alanda SEO içerikli %100 özgün makalelerinizi yazabilirim.

2,00

İsteklerinize Uygun Seo Uyumlu Makaleler

Sizlerin istekleri doğrultusunda makaleler yazabilirim.

22,00

Özgün İçerikli Seo Uyumlu Makale Yazarlığı

Sizler için profesyonelce SEO uyumlu makale yazarlığı yapmaktayım en kısa sürede teslim ediyorum

6,00

Blog ve Makale Yazarlığı Yapmaktayım

Özgün içerikli blog ve makale yazarlığı yapmaktayım.

4,00

İngilizce-Türkçe Çeviri Makale Yazarlığı

İngilizce-Türkçe çeviri makale yazarlığı yapmaktayım.

60,00

Etkili İçerikler, Hedefe Uygun Makaleler

Özenle düşünülerek hazırlanan içerikler ile alanınızda başarı yakalamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

5,00

Metin Yazarlığı Ve Editörlük

SEO uyumlu özgün içerikler konusunda sizlere yardımcı oluyorum.

4,00

Sade Anlatım Dikkat Çekici Kusursuz Makale

Sade anlatımlı, konusuna uygun formatta hazırlanmış, somut özellikleriyle vurgusu ve anlamı kuvvetli makaleler.

2,00

Makale İhtisası

Bildiklerinizi Unutun.! Bu Makale İhtisası... Etkin, Özgün, Kaliteli ve Memnuniyet Odaklı İçerik Hizmeti...

3,00

İngilizce ve Türkçe makale yazarlığı

200 kelimeden başlayarak 1500 kelimeye kadar İngilizce ya da Türkçe makale yazılır

8,00

Hit Getiren Makale Yazıları

Siteniz için SEO odaklı, semantik mantığa uyan hit getiren kaliteli makaleler yazarım

3,00

Özverili ve Eğitimli Makale Yazarlığı

İçeriklerinizi özenle hazırladığım gibi sizlerin istekleriniz doğrultusunda özgün metinler, hitap edilecek kitleye uygun kelimelerle sizlere özel hizmet sunuyorum.

5,00

Hitap Edilen Kitleye Uygun Makale Yazarlığı

Hitap edilen kitleye uygun, akılda yer eden, akıcı ve arama motorlarında en çok talep gören kelimelerle sizlere hizmet sunuyorum.

5,00

Makale Yazarlığı Nedir?

Makale yazarlığı, içerik oluşturacak kadar imla kurallarına ve dil bilgisine sahip, herhangi bir konu üzerinde araştırma yaparak dikkat çekici ve önemli bilgileri toplayıp tek bir düz yazı şeklinde işleyerek içerik oluşturmaktır. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birçok sektör internet üzerinden hizmet vermeye başladı. Bu durum internet ortamındaki rakipler arasında rekabete sebep oluşturarak hizmet verenlerin reklam vermeye, sitelerini tanıtmaya, daha çok kitleye ulaşma ihtiyacı gütmüştür. Müşteri kitlesine ulaşmanın birçok farklı alternatifi bulunmaktadır. En çok tercih edilen yöntemlerden biri de internet sitenize içerik makalesi yazdırmaktır. Böylece verdiğiniz hizmet üzerine detaylı bilgiler vererek, kullanıcıları daha iyi bilgilendirebilir ve hizmetinizi müşteri kitlesine daha iyi anlatabilirsiniz. Makale yazmanın bir diğer avantajı da, yazılan makalenin Google algoritmasına işleyerek, makalenin doğal arama sonuçlarına etki etmesidir. Kısacası yazdırdığınız makale ile, Google’da organik sıralamanızı yükseltebilir, kendi siteniz ile potansiyel kullanıcılarınızın Google’da aratmış olduğu kelimeler arasında daha iyi bir bağ kurabilirsiniz. Böylece reklam parası vermeden potansiyel müşterilerinize daha iyi ulaşabilirsiniz.  

Makale Yazarlığı Kimler İçindir? 

Makale yazarlığı için üstte bu temel bilgileri verdikten sonra böylesi bir işi kimlerin yapabileceği konusunda da biraz bilgi vermek gerekir ise bu iş öncelikle yazmayı seven insanlar içindir. Bunun yanında sevmek yetmez, yazma yeteneğinin olması, imla kurallarına uygun anlamlı cümleler kurulabilmesi de önem taşır. Çok okuyan, araştıran insanların yapabileceği bir iştir. Yazılacak olan alanda mutlaka kişinin uzmanlaşması ve bilgi sahibi olması gerekir. Bunun dışında herhangi bir özel durumu yoktur. Bu kriterleri taşıyan herkes böylesi bir işi rahatlıkla yapabilir.

Makale Yazarlığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Kişiler yukarıda yer alan kriterleri taşıdıklarına inanıyorlar ise bu işin istisnai durumlar hariç sabit bir kazancı olmadığını, iş başına para alındığını bilmelidir. Bunu bilerek bu işe başlamaları gerekir. Makale yazarlığı yapacak olan kişilerin makale isteyen kurum ya da kişileri çok iyi araştırmaları, güvenilir, kazancının hakkını verecek, yazan kişiye gereken önemi gösteren, güven veren firmalar ile çalışması gerektiğini unutmamalıdır. Burada yazı yazılacak yerden kesinlikle emin olmak gerekir. Bunun yanında kişinin düzenli olarak bu işi yapabilmesi için zamanında teslim kurallarına uyması, kesinlikle kopyala yapıştır yapmaması, özgün makaleler üretmesi, işini severek yapması, SEO konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Baştan savma yapılabilecek bir iş asla değildir. Kısa ve net cümleler kurularak yapılması gereken bir iş olduğu göz ardı edilmemelidir.

Makale Yazarlığının Kazancı Nasıldır? 

Gelelim işin bir de kazanç yönüne. Burada net bir rakam asla verilemez zira genellikle bu hizmeti talep eden kişi ve/veya kurumlar kelime başına ücretlendirme yapar. Burada da rakamlar çok değişkendir. Aynı kelime ücretine çok değişik ücretler veren kurumlar vardır. Burada daima en yüksek ücreti veren kurumlar ile çalışılması gerektiği emeğe saygı açısından önemlidir. Kişi yaptığı iş başına kazandığı için düzenli disiplinli bir çalışma ile ayda asgari ücrete kadar kazanabilmek hatta daha fazlasını bile kazanabilmek mümkündür. Ama part time olarak yapıldığında ya da hobi olarak yapıldığında kazanç çok daha düşük olacaktır. Performans burada çok önemlidir.

Makale Yazarlığı İş İlanı

Makale yazarları, SEO firmalarında veya freelance makale yazarlığı yaparak iş imkanı bulabilmektedirler. Makale yazarlığı, Blog yazarlığı, ücretli makale yazarlığı gibi pek çok iş dalından da oluşabilmektedir. İnternet üzerindeki makale sitelerine üye olarak ücretli olarak yazdıkları makaleleri satabilir veya belli bir konu üzerine makale siparişi alabilirler. isimdustu.com da da makale yazarlığı için ilan oluşturabilir, makale siparişlerinizi değerlendirebilirsiniz. İçerik yazarı iş ilanı oluşturarak makaleniz hakkında detay verebilir, yazılması istenen makale konularına da göz atabilirsiniz.

Nasıl Makale Yazarı Olunur?

Makale yazarlığı yapmak istiyorsunuz ve dahası bundan bir gelir elde etmek istiyorsunuz. O halde öncelikle müşterilere ulaşmanız gerekiyor. Genelleme yapacak olursak makale yazma sistemleri ile asla istediğiniz gelirleri elde edemezsiniz. Nitekim bu piyasa bu tür sistemler üzerinden oluşmadığı için iş verenler hala bu sistemleri kullanmayı pek bilmiyor. Makale satış sitelerinde istenilen konular için makale yazabilir, yazdığınız makaleden kelime başına ücret talep edebilirsiniz. Ayrıca paket halinde makale satışları da yapılmaktadır. Makale yazarı olmanın diğer önemli bir hususu ise makaleyi seo kurallarına göre yazabilmektir. Makale yazacağınız konuyla alakalı Google’da en çok aratılan ve alakalı olan kelimeleri tespit edip bu kelimeleri makalenizde seo kurallarına göre vurgulayabilirsiniz. Bu hususta seo kodlarını da makalenize eklemek önemli bir rol taşır. Böylece makalenizi Google algoritmasına daha iyi dahil edebilir, makalenizden daha çok verim alınmasını sağlayabilirsiniz.

Makale Yazarlığı alanında sen de iyiysen kayıt ol.
WhatsApp