MB GRUP

Hakkımızda

MB GRUP olarak taleplerinize uygun personel istihdamı yaratıyor, bu sayede en kısa sürede çözümler elde etmenize yardımcı oluyor. İstanbul ve Bayrampasa, Bakirköy, Beşiktaş, Gaziosmanpasa, Beyoglu, Arnavutköy, Fatih, Kagithane, Küçükçekmece, Eyüp, Zeytinburnu, Sariyer, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sisli alanlarına kadar sınırlarını genişleten ve aktif çalışmalar sunan ekibimiz, alanında donanımlı personelleri ile taleplerinizin en kısa sürede gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Personel hizmeti birçok farklı iş kolunu kapsamaktadır. Temizlik, usta, fuar ve açılışlar için hostes ve diğer pek çok personel hizmeti ile ilgili bilgi almak için firmamız ile kontak kurabilirsiniz.

MB GRUP olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? İstanbul de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Bayrampasa, Bakirköy, Beşiktaş, Gaziosmanpasa, Beyoglu, Arnavutköy, Fatih, Kagithane, Küçükçekmece, Eyüp, Zeytinburnu, Sariyer, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sisli ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

MB GRUP inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. İstanbul ve Bayrampasa, Bakirköy, Beşiktaş, Gaziosmanpasa, Beyoglu, Arnavutköy, Fatih, Kagithane, Küçükçekmece, Eyüp, Zeytinburnu, Sariyer, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sisli alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.



İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Fatih
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Güngören
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenler
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Sisli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram