MB PROJE TASARIM

Hakkımızda

MB PROJE TASARIM olarak baskı & matbaa hizmetlerini üst düzey ekipmanlarımız ile sağlamaktayız. Broşür, kartvizit, afiş veya billboard gibi birçok çalışmayı Konya alanında sunan ekibimiz, her geçen gün binlerce memnun müşteri referansı ile çıtasını yükseltmektedir. Siz de bu alanda üst düzey bir hizmet almak ve tamamen ekibimiz güvencesi altında yer alabilmek adına iletişim kurmaktan geri kalmayın. Seydisehir ve diğer alanları da kapsayan hizmetlerimiz ile taleplerinizi en kısa sürede yerine getiriyoruz.

MB PROJE TASARIM grafik tasarım hizmetlerini Konya alanlarında sürdürmektedir. Alanında kullandığı lisanslı programlar ve aynı zamanda birinci sınıf ekipmanları ile taleplerinizin tam anlamıyla gerçekleşmesine olanak yaratmaktayız. Aynı zamanda Seydisehir alanında da ekibimiz ile kontak kurabileceğiniz gibi, böylesi bir hizmet ile beraber kurumsal çalışmalardan faydalanmanız adına buradayız. Tercihinizi hemen ekibimize yönlendirmek ve kalitesiyle öne çıkan bir firmadan hizmet alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın.

MB PROJE TASARIM video reklam hazırlama hizmetleri ile herhangi bir marka veya ürünün tanıtımlarını sağlamaktadır. Bilindiği gibi artık video reklamları internet üzerinden markanın duyurulması açısından çok yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu noktada isteklerinizi en kısa sürede yerine getirmek ve aynı zamanda kurumsal bir çalışmadan faydalanmak isteyenler başta Konya ve Seydisehir olarak bizlerle kontağa geçebilir. Çeşitli modelleme programları ile yapılacak çalışmalar sonucunda tam anlamıyla talep ettiğiniz bir video reklamına sahip olmak mümkündür.

MB PROJE TASARIM olarak alanında profesyonel tasarımcılar ile kendi markanızın internet mecrasında aktif olarak satışlar yapmasına ve ürünlerin tanıtılmasına olanak yaratmaktayız. PHP, Java, HTML ve diğer pek çok kodlama tekniği ile sunulan site tasarımlarından faydalanmak için Konya alanında yer alan ofisimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Binlerce farklı bireysel ve kurumsal firmayı ‘memnun müşteri referansı’ içerisinde tutan ekibimiz, sadece sınırlarını burası ile kısıtlamıyor; Seydisehir alanına kadar genişleterek çok daha kapsamlı bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

Marka tescil yaptırmak mı istiyorsunuz? MB PROJE TASARIM olarak, tüm logo, marka ismi ve sloganlarınıza uygun bir tescil işlemi sağlamakta, bu sayede kendinize ait bir firma kimliği oluşturmanıza olanak yaratmaktayız. Konya de yer alan ofislerimiz ile temasa geçerek hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Aynı zamanda Seydisehir de sunduğumuz bu çalışmalar ile yüzlerce farklı bireysel & kurumsal firmanın taleplerini en kısa sürede yerine getirmeyi başardık.

Özel masaüstü yazılım geliştirme hizmetlerini MB PROJE TASARIM üzerinden almak ister misiniz? Konya üzerinde başlattığımız bu hizmet, kısa sürede sınırlarını aştı ve binlerce farklı bireysel & kurumsal firma tarafından tercih edildi. Bu kapsamda Seydisehir ve civar ilçelerden alacağınız teknik destek hizmetleri ile beraber çok daha makul bir çalışmadan faydalanabilmek sizlerin elinde. Hemen ekibimiz ile kontak kurabilir, bu alanda yapılan örnek çalışmalara göz atabilir ve masaüstü yazılım hususunda personelimizden taleplerde bulunabilirsiniz.

Mobil cihazlarda yer alan programlar yerini sağlamlaştırdı. Artık kullanıcılar bilgisayarlardan çok, mobil cihazlarda yer alan programlar ile işini görmektedir. MB PROJE TASARIM olarak hem iOS, hem de Android işletim sistemlerine uygun yazılımlar sunmaktayız. Hem program yazılımı, hem de mobil site yazılımı ile alakalı üst düzey hizmetlerini Konya Seydisehir alanında kullanıcılarına aktaran ekibimiz, profesyonel ekibi ile istenilen hizmetleri %100 memnuniyet dahilinde sağlıyor.Konya - Seydisehir
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram