Mert Kurucan

Hakkımızda

Mert Kurucan grafik tasarım hizmetlerini İzmir alanlarında sürdürmektedir. Alanında kullandığı lisanslı programlar ve aynı zamanda birinci sınıf ekipmanları ile taleplerinizin tam anlamıyla gerçekleşmesine olanak yaratmaktayız. Aynı zamanda Gaziemir, Karabaglar alanında da ekibimiz ile kontak kurabileceğiniz gibi, böylesi bir hizmet ile beraber kurumsal çalışmalardan faydalanmanız adına buradayız. Tercihinizi hemen ekibimize yönlendirmek ve kalitesiyle öne çıkan bir firmadan hizmet alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın.

Mert Kurucan olarak alanında profesyonel tasarımcılar ile kendi markanızın internet mecrasında aktif olarak satışlar yapmasına ve ürünlerin tanıtılmasına olanak yaratmaktayız. PHP, Java, HTML ve diğer pek çok kodlama tekniği ile sunulan site tasarımlarından faydalanmak için İzmir alanında yer alan ofisimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Binlerce farklı bireysel ve kurumsal firmayı ‘memnun müşteri referansı’ içerisinde tutan ekibimiz, sadece sınırlarını burası ile kısıtlamıyor; Gaziemir, Karabaglar alanına kadar genişleterek çok daha kapsamlı bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

Mert Kurucan olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, İzmir ve Gaziemir, Karabaglar de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Mert Kurucan olarak, kendi firmanızın veya ürününüzün temsil edileceği logo çalışmalarından faydalanmak ister misiniz? Artık gelişen teknoloji ile beraber pek çok işletme ve marka, kendi çatısı altında sunduğu hizmetleri bu tip ‘temsili logolar’ ile sunmaktadır. İzmir de yer alan ofisimiz ve onlarca farklı çalışanımız ile beraber logo tasarım konularına ilişkin taleplerinizi dinliyor, sizlere pek çok örneklendirme ile tam anlamıyla istediğiniz çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Gaziemir, Karabaglar ve diğer ilçelerden anında hizmet almak adına ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Mert Kurucan sizler için hosting, reseller, VPS ve dedicadet kiralama hizmetleri sağlamaktadır. Aynı zamanda ping sorunu olmayan sunucularda hızı yakalamak ve web sitenizin çok daha kurumsal bir imaj yakalamasına olanak yaratmaktayız. İzmir Gaziemir, Karabaglar de yer alan ofislerimiz, tam anlamıyla ihtiyacınıza yönelik hostingleri sunabilmek adına sunucularını daimi olarak güncellemektedir. Bu sayede çok daha sorunsuz bir web sitesine sahip olabilir, aynı zamanda kurumsallığınızı bir basamak öne çıkartabilirsiniz.İzmir - Gaziemir
İzmir - Karabaglar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram