Mert Öztaş

Hakkımızda

Mert Öztaş olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Fatih, Eyüp, Arnavutköy, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Zeytinburnu, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Silivri, Sile, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Sultangazi, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Çatalca, Ümraniye, Atasehir, Beykoz, Beylikdüzü alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

Mert Öztaş olarak cep telefonu tamiri hizmetlerinde çığır açıyoruz. %100 orijinal yedek parça barındıran ve aynı zamanda cihazlarınıza en doğru dokunuşları sunarak, arızaların giderilmesine olanak yaratan ekibimiz ile her daim güvendesiniz! Hizmetlerini İstanbul alanında sürdüren ve kıstasını Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Fatih, Eyüp, Arnavutköy, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Zeytinburnu, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Silivri, Sile, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Sultangazi, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Çatalca, Ümraniye, Atasehir, Beykoz, Beylikdüzü alanlarına kadar genişleten teknik kadromuzdan bir hizmet elde etmek adına anında iletişim kurmaktan geri kalmayın. iPhone, Samsung, HTC, Sony, LG ve diğer pek çok telefon modeli ile ilgili kusursuz çalışmaları sunuyor; sizleri her aşamada garanti kapsamı altında tutuyoruz.

Mert Öztaş güvenlik kamerası sistemleri ile işletme ve yaşam alanlarının her an kayıt altında olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi bu tip sistemler güvenliği sağlayabilmek ve beklenmedik bir hırsızlık gibi durumlarda kayıtları uygun yerlere sunabilmek adına tercih edilmektedir. Aynı zamanda işletmelerinizde personellerinizin işe olan ilgisini görebilmek ve buna bağlı çalışmalardan faydalanmanız adına İstanbul üzerinden hizmetler sunmaktayız. Başta Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Fatih, Eyüp, Arnavutköy, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Sisli, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Zeytinburnu, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Silivri, Sile, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Sultangazi, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Çatalca, Ümraniye, Atasehir, Beykoz, Beylikdüzü olmak üzere diğer tüm ilçeler için güvenlik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Fatih
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Sisli
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Güngören
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sile
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Kartal
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Esenler
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Adalar
İstanbul - Pendik
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Çatalca
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Beylikdüzü
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram