Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima

Hakkımızda

Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima olarak kombi bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizliği konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Başta İzmir olmak üzere teknik kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağlarını daima genişletmeyi hedefleyen ekibimiz, sizlere Bornova, Buca, Kemalpasa, Konak, Karabaglar alanlarında da kurumsal ayrıcalıklar sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyor. Tercihinizi hemen firmamıza yöneltmek ve bu alanda güvenilir hizmetlere ulaşabilmek adına seçiminizi yapın.

Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini en kısa sürede sunarak; ilk gün ki kadar verimli çalışmasına olanak yaratmaktadır. Her geçen gün kişilerden gelen bu taleplere çözümler üretmek adına çalışan ekibimiz, aynı zamanda İzmir muhitinin tüm Bornova, Buca, Kemalpasa, Konak, Karabaglar ve mahallelerini kapsayarak; marka ayrımı yapmadan teknik servis ağını talep etmenizi sağlıyor. Cihazlarınızda su sızdırma, ısıtmama, sıcak su vermeme, peteklere ısı gitmeme ve diğer birçok sorununuzun tespiti, onarımı konusunda anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima kalorifer ve doğalgaz hatları ile ilgili yaşanan sıkıntılarınıza en kısa sürede çözüm üretmek için İzmir civarında hizmetinizde! Teknik servisimiz doğalgaz hattı ve kombileriniz ile alakalı yaşanan arızalar veya bakımların yanı sıra, petek temizliği işlemlerini de sunarak var olan peteklerin çok daha verimli bir şekilde çalışmalarına olanak yaratmaktadır. Sınırlarını İzmir ile kısıtlamayan ve Bornova, Buca, Kemalpasa, Konak, Karabaglar gibi alanlara kadar genişleten teknik kadromuz, kendi alanında kullandığı birinci sınıf kalitede ki ekipmanları ile bu çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasına imkan yaratıyor.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. İzmir de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Bornova, Buca, Kemalpasa, Konak, Karabaglar alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. İzmir ve Bornova, Buca, Kemalpasa, Konak, Karabaglar de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde İzmir sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Bornova, Buca, Kemalpasa, Konak, Karabaglar ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Mert Şahin, Sıhhi tesisat - klima olarak tüm klima markalarına ilişkin teknik servis hizmetleri sunuyor, başta bakım olmak üzere onarım ve parça değişimi gibi hizmetleri de sağlıyoruz. İzmir de başlattığımız bu hizmet kısa sürede yoğun rağbet gördü ve sınırları Bornova, Buca, Kemalpasa, Konak, Karabaglar alanlarına kadar genişlettik. Böylelikle pek çok markaya ait klima sorunlarınızı gidermek ve ürünlerinizi ilk gün ki kadar yüksek verimle kullanmanızı sağlamayı garanti ediyoruz.İzmir - Bornova
İzmir - Buca
İzmir - Kemalpasa
İzmir - Konak
İzmir - Karabaglar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram