mikromedya

Hakkımızda

mikromedya olarak sosyal medya ve internet reklamcılığı hizmetleri ile herhangi bir ürününüzün veya doğrudan markanızın tanıtımlarını sağlamaktayız. Var olan ticari kimliğini yükseltmek ve daha ileri seviyelere taşımak isteyen bireysel ve kurumsal firmalar, İstanbul alanında yer alan ofislerimiz aracılığı ile tüm taleplerini bizlere iletmektedir. Aynı zamanda Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Sisli, Kagithane, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Sariyer, Küçükçekmece, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Sile, Kartal, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Tuzla, Üsküdar, Silivri, Sultangazi, Sancaktepe, Çekmeköy, Sultanbeyli, Bahçelievler, Beylikdüzü, Beykoz, Ümraniye, Atasehir, Çatalca sınırlarına kadar çalışmalarını genişleten ekibimiz ile beraber artık internet mecrasında çok daha fazla tanınan bir ürüne veya firma kimliğine sahip olabilirsiniz.

#firmaadi# sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini #bolgesehir# ve #bolgeilce# alanlarında sürdürerek kitlelere memnuniyet garantisi vermektedir. Bir markanız, ürününüz veya ticari kimliğinizi sosyal ağlarda duyurmak, daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak ister misiniz? İşinin ehli olan ve sunduğu hizmetlerle göz kamaştıran kitleler, bu alanda başarı yakalamanıza ve marka kimliğinizi milyonlara duyurmanızı sağlıyor.

#firmaadi# kendi firmanızın veya ürünlerinizin / markanızın arama motorlarında iyi bir sıralama yakalamasını sağlıyor. Hedef anahtar kelimelerde ilk sırada çıkmak ve Google reklamları ile sizleri destekleyecek bir firma ile çalışmak ister misiniz? Hizmetlerini #bolgesehir# ve #bolgeilce# alanlarında başlatarak kısa sürede tüm Türkiye’ye kadar ulaştırmış olan firma, firmanızın daha fazla ürün satışı elde etmesine ve kurumsal bir kimlik kazanmasına yardımcı oluyor.

#firmaadi# sosyal medya hesaplarını kullanarak siz değerli firmaların / kuruluşların ürünleri veya marka kimliğini Facebook gibi alanlarda reklamlamaktadır. Bu sayede binlerce kullanıcı #bolgesehir# de başlatılan bu hizmetlerden faydalanmak adına firma ile iletişim kurmaktadır. Sosyal medyaların günlük milyonlarca kişi tarafından tercih edilmesi, arz ve talep ilişkisinin daha yoğun bir şekilde öne çıkmasını sağlıyor. #bolgeilce# de yer alan ofisleri ziyaret edebilir veya anında kontak numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

#firmaadi# son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da marka kimliğinizi ve ürünlerinizi öne çıkartıyor. Milyonlarca kişinin takip ettiği hesaplardan yapılan reklamların yanı sıra ürün yerleştirme kapsamında da kullanılan reklamlar sayesinde ürünleriniz birkaç kat daha fazla satıştan faydalanabilecek. #bolgesehir# ve #bolgeilce# üzerinden başlatılan bu hizmetler sayesinde en iyi sonuçları almak ve aynı zamanda kendi marka kimliğinizi birkaç gömlek üste taşımak sizlerin elinde.

mikromedya çeşitli arama motorları ve web sitelerinden reklam çalışmalarını sunmaktadır. Kendi markanız veya ürünlerinizin Yandex arama motorlarından tanıtılmasına ve milyonlara ulaşmasına ne dersiniz? İstanbul de yer alan teknik ekibimiz, kurumsal çalışmaları ve üst düzey hizmetleri ile her geçen gün öne çıkmaya devam ediyor. Siz de hemen Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Sisli, Kagithane, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Sariyer, Küçükçekmece, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Sile, Kartal, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Tuzla, Üsküdar, Silivri, Sultangazi, Sancaktepe, Çekmeköy, Sultanbeyli, Bahçelievler, Beylikdüzü, Beykoz, Ümraniye, Atasehir, Çatalca ‘de çalışmalar sunan ekibimizle kontak kurabilir, bu alanda üstün bir hizmet anlayışını bütünü ile elde edebilirsiniz.

mikromedya dünyanın en çok tercih edilen video portalı Youtube’de firma kimliğinizi ve ürünlerinizi reklam seçenekleri ile tanıtıyor. Hemen siz de bu çalışmalardan faydalanmak ve aynı zamanda İstanbul de edindiği profesyonel tecrübe ile bir kademe öne çıkan ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. Tüm bu avantajları ile markalaşan ve adından söz ettiren ekip, yakaladığı başarı ortalaması ile Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Sisli, Kagithane, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Sariyer, Küçükçekmece, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Bagcilar, Esenyurt, Kadiköy, Sile, Kartal, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Tuzla, Üsküdar, Silivri, Sultangazi, Sancaktepe, Çekmeköy, Sultanbeyli, Bahçelievler, Beylikdüzü, Beykoz, Ümraniye, Atasehir, Çatalca başta olmak üzere sınırlarını genişletiyor. En iyi fiyat tekliflerini alın, markanızı dünya geneline duyurun.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Sisli
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Güngören
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Sile
İstanbul - Kartal
İstanbul - Esenler
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Adalar
İstanbul - Pendik
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Çatalca
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram