Mimar Selin Günay

Hakkımızda

Mimar Selin Günay yaşam alanı ve işletmeleriniz için Diyarbakir alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Sur, Baglar, Yenisehir, Kayapinar, Bismil, Çüngüs, Hazro, Lice, Silvan civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

Mimar Selin Günay elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Diyarbakir de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Sur, Baglar, Yenisehir, Kayapinar, Bismil, Çüngüs, Hazro, Lice, Silvan alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

İşletme veya yaşam alanlarınızda cam / camcı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, Mimar Selin Günay olarak isteklerinizi en kısa sürede sonuca ulaştırmaktayız. İşinde uzman olan teknik kadromuz ile Diyarbakir başta olmak üzere Sur, Baglar, Yenisehir, Kayapinar, Bismil, Çüngüs, Hazro, Lice, Silvan alanlarında da hizmet sunuyoruz. Bu sayede cam kaplama, cam değişimi, ayna değişimi veya özel aparatlar ile sabitleme işlemleri gibi ayrıcalıklı taleplerinizi ekibimize ulaştırın. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ekibimiz, ürünleri ulaştırmakta ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Mimar Selin Günay olarak doğalgaz tesisat işlerinizi en kısa sürede çözümle buluşturuyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanlarının ısıtma sistemi olarak görülen doğalgaz, çoğu zaman çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşatabilmektedir. Gaz kaçakları, kombiye ısı vermeme veya verimli çalışmama gibi durumlardan sebep Diyarbakir ve Sur, Baglar, Yenisehir, Kayapinar, Bismil, Çüngüs, Hazro, Lice, Silvan hizmetlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz muhite gelecek, tespitleri sağlayacak ve bu alanda kurumsal bir hizmetten faydalanmanıza olanak yaratacaktır.

Mimar Selin Günay olarak kombi bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizliği konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Başta Diyarbakir olmak üzere teknik kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağlarını daima genişletmeyi hedefleyen ekibimiz, sizlere Sur, Baglar, Yenisehir, Kayapinar, Bismil, Çüngüs, Hazro, Lice, Silvan alanlarında da kurumsal ayrıcalıklar sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyor. Tercihinizi hemen firmamıza yöneltmek ve bu alanda güvenilir hizmetlere ulaşabilmek adına seçiminizi yapın.

Mimar Selin Günay olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için Diyarbakir de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Sur, Baglar, Yenisehir, Kayapinar, Bismil, Çüngüs, Hazro, Lice, Silvan kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan Mimar Selin Günay, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. Diyarbakir de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Sur, Baglar, Yenisehir, Kayapinar, Bismil, Çüngüs, Hazro, Lice, Silvan alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.Diyarbakir - Sur
Diyarbakir - Baglar
Diyarbakir - Yenisehir
Diyarbakir - Kayapinar
Diyarbakir - Bismil
Diyarbakir - Çüngüs
Diyarbakir - Hazro
Diyarbakir - Lice
Diyarbakir - Silvan
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram