minado event's

Hakkımızda

Doğum günü organizasyonlarınız için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa, binlerce memnun müşteri referansı ile minado event's huzurlarınızda! Çalışmalarını başta İzmir olmak üzere Balçova, Bornova, Buca, Çigli, Gaziemir, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Torbali, Bayrakli, Karabaglar alanlarına kadar genişleten ekibimiz, doğum günleriniz için mekan süslemeleri ve misafirleri ağırlama gibi birçok talebinizi yerine getirmektedir. Aynı zamanda kostümlü ekibimiz, küçük misafirlerinizin daha keyifli vakit geçirmesi ve unutulmaz bir doğum günü yaşamanız için siz değerli kitlelere bu alanda üst düzey hizmetler sunmaktadır.

minado event's sizler için nişan ve kına organizasyonlarınıza profesyonel ekibini yönlendirmekte, önemli olan bu özel gününüzün tam anlamıyla sorunsuz bitmesine imkan tanımaktadır. İzmir olarak uzunca dönemden bu yana kişilerden gelen taleplere en ideal dönüşleri yapan ekibimiz, aynı zamanda sınırlarını Balçova, Bornova, Buca, Çigli, Gaziemir, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Torbali, Bayrakli, Karabaglar alanlarına kadar genişletmektedir. Bu özel günleriniz için misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak ve aynı zamanda hafızalardan silinmeyecek zamanlar yaşamak ister misiniz?

minado event's düğün organizasyonlarında misafirlerinizin eğlenmesine istihdam yaratmak ve aynı zamanda unutulmaz bir düğün organizasyonuna sahip olmanız için ekibini güçlendirmektedir. Her yıl onlarca farklı düğün için yapılan bu çalışmalar, İzmir de başlattığımız hizmetlerle kitlelerin beğenisini kazandı. Bu kapsamda Balçova, Bornova, Buca, Çigli, Gaziemir, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Torbali, Bayrakli, Karabaglar ve diğer ilçelerden hizmet alabilmek adına hemen ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Düğün fotoğrafları, çocuklar için eğlence alanları, misafirlerinizle özel ilgilenilecek personeller ile unutulmaz bir düğün yaşamak sizlerin elinde.

Parti kutlamalarınızı daha renkli kılabilmek ve aynı zamanda unutulmayacak anlar yaşamak adına hemen minado event's ile iletişim kurabilir, baby shower çalışmalarından faydalanabilirsiniz. İzmir üzerinde başlattığımız bu hizmetler kısa sürede pek çok kişi tarafından rağbet gördü. Bu sayede üst düzey bir hizmet sunulduğu gibi, birçok kullanıcı da özel günler için önem kazanmış olan bu ürünlere yönelmektedir. Balçova, Bornova, Buca, Çigli, Gaziemir, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Torbali, Bayrakli, Karabaglar ve diğer ilçelerden talep edebileceğiniz hizmetler sayesinde artık hafızalardan silinmeyecek parti organizasyonlarına ulaşmak mümkün!

Toplu Yemek Catering hizmeti veren #firmaadi# firmamız bu alanda başlattığı kaliteli hizmetleri ile markalaşmaktadır. Sınırlarını yakın zamanda #bolgesehir# ve #bolgeilce# alanlarına kadar genişleten firma, birinci sınıf yemek kalitesini tatmanızı sağlıyor. Onlarca farklı yemek çeşidinin günlük olarak talep alanlarına sunulmasıyla beraber lezzetleri tatmanız amaçlanıyor. Siz de hemen iletişim kurabilir ve geniş menü ziyafeti ile dünya mutfağını deneyebilirsiniz.

#firmaadi# kendi yaşam alanı ve butik firmaları üzerinden sunduğu pasta çeşitleri ile özel günlerinize hitap eden tatlandırıcıları satın almanızı sağlıyor. İster TV ve çizgi film yıldızları, ister özel günlerinizi temsil eden çeşitler, isterseniz günün anlam ve önemini belirten pasta tasarımlarından faydalanabilirsiniz. #bolgesehir# de başlatılan bu hizmet ilk olarak #bolgeilce# ve daha sonrasında şehrin tüm ilçelerini kapsamıştır.

minado event's doğum günü pastası tasarlatmak isteyenlere özel çalışmalarını sunabilmek adına burada! Bilindiği gibi doğum günlerine özel olarak dizayn edilen pastalar, çoğu zaman doğum günü çocuklarının aklından hiçbir şekilde çıkmayacak bir pastaya sahip olmasını amaçlar. İzmir de yer alan çalışma alanlarımız ile bu şehrin tüm ilçelerinden siparişler verebilirsiniz. Balçova, Bornova, Buca, Çigli, Gaziemir, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Torbali, Bayrakli, Karabaglar üzerinden fiyat teklifleri almak açısından hemen siz de bir iletişim alanı oluşturabilirsiniz.İzmir - Balçova
İzmir - Bornova
İzmir - Buca
İzmir - Çigli
İzmir - Gaziemir
İzmir - Konak
İzmir - Karsiyaka
İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Cumaovasi(Menderes)
İzmir - Narlidere
İzmir - Seferihisar
İzmir - Torbali
İzmir - Bayrakli
İzmir - Karabaglar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram