mini onarım

Hakkımızda

mini onarım yaşam alanı ve işletmeleriniz için İzmir alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Buca, Gaziemir, Konak, Karabaglar, Bornova civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

mini onarım elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile İzmir de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Buca, Gaziemir, Konak, Karabaglar, Bornova alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

mini onarım olarak kombi bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizliği konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Başta İzmir olmak üzere teknik kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağlarını daima genişletmeyi hedefleyen ekibimiz, sizlere Buca, Gaziemir, Konak, Karabaglar, Bornova alanlarında da kurumsal ayrıcalıklar sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyor. Tercihinizi hemen firmamıza yöneltmek ve bu alanda güvenilir hizmetlere ulaşabilmek adına seçiminizi yapın.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? mini onarım inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve İzmir kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Buca, Gaziemir, Konak, Karabaglar, Bornova ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

mini onarım olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde İzmir sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Buca, Gaziemir, Konak, Karabaglar, Bornova ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmelerde bir dinlenme alanı oluşturmak için üretilen kamelyalar, bu alanda çok yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. mini onarım olarak en şık hizmetleri sunabilmek ve sizlere bu alanda kapsamlı bir ortam zemini yaratmak adına çalışmaktayız. Başta İzmir olmak üzere diğer pek çok alan için sunulan bu hizmetler, sizlere en ideal dönüşleri almanızı sağlıyor. Hesaplı fiyatlardan başta Buca, Gaziemir, Konak, Karabaglar, Bornova olmak üzere diğer tüm ilçeler için fiyat teklifleri alabilirsiniz.

mini onarım bahçe alanlarınız için uygun duvar yapımlarını gerçekleştirmektedir. Yaşam alanlarını birbirinden ayırmak, sınırları belirlemek veya ortak kullanım alanlarını değerlendirmek için sunulan bu hizmetleri İzmir de yer alan firmamızdan talep edebilirsiniz. Birinci sınıf malzemeler ile sunulan bu hizmetler sayesinde pek çok kişi donanımlı bir ekip güvencesi altında yer alabiliyor. Başta Buca, Gaziemir, Konak, Karabaglar, Bornova olmak üzere, diğer tüm ilçeler için en iyi fiyat tekliflerini almak adına seçiminizi yapın.İzmir - Buca
İzmir - Gaziemir
İzmir - Konak
İzmir - Karabaglar
İzmir - Bornova
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram