Muhammet Demirci, İngilizce öğretmeni

Hakkımızda

Muhammet Demirci, İngilizce öğretmeni sizler için birçok farklı lisan ile ilgili dil dersleri sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca ve dünya çapında geçerliliği olan birçok dil hizmetleri İstanbul kapsamında kitlelere sunulmaktadır. Kendinizi eğitmek ve dil bilginizi yükselterek çok daha sosyal bir yaşantı kurmak tamamen sizlerin elinde! Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir zorluk yaşamamak veya dil sınavları öncesi bilginizi pekiştirmek adına anında Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Sisli, Zeytinburnu, Güngören, Bahçelievler, Bagcilar, Esenler, Üsküdar ve diğer ilçelerden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Muhammet Demirci, İngilizce öğretmeni olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. İstanbul Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Sisli, Zeytinburnu, Güngören, Bahçelievler, Bagcilar, Esenler, Üsküdar de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

#firmaadi# siz değerli kullanıcılara her dil için mütercim tercüman barındırarak çevirileri doğru analizler kapsamında elde etmenizi sağlıyor. Kurumsal firmalar arasında uluslararası bir çalışma yapılırken mütercim tercümanlara yoğun ilgi gösterildiği biliniyor. Bu sebeple #bolgesehir# alanında başlatılan hizmetlerle öne çıkan ve sınırlarını başta #bolgeilce# olmak üzere diğer tüm ilçelere kadar yaygınlaştıran bir ekiple çalışmak ister misiniz? En doğru çevirileri doğrudan ele alabilmek ve bu sayede işlerinizde hata payını ortadan kaldırmak söz konusu!İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Sisli
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Güngören
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenler
İstanbul - Üsküdar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram