Oğuzhan Gürcü, Ankara Klima, Kombi ve Sıhhi Tesisat

Hakkımızda

Oğuzhan Gürcü, Ankara Klima, Kombi ve Sıhhi Tesisat kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini en kısa sürede sunarak; ilk gün ki kadar verimli çalışmasına olanak yaratmaktadır. Her geçen gün kişilerden gelen bu taleplere çözümler üretmek adına çalışan ekibimiz, aynı zamanda Ankara muhitinin tüm Etimesgut, Altindag, Çankaya, Mamak, Yenimahalle ve mahallelerini kapsayarak; marka ayrımı yapmadan teknik servis ağını talep etmenizi sağlıyor. Cihazlarınızda su sızdırma, ısıtmama, sıcak su vermeme, peteklere ısı gitmeme ve diğer birçok sorununuzun tespiti, onarımı konusunda anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Oğuzhan Gürcü, Ankara Klima, Kombi ve Sıhhi Tesisat olarak tüm klima markalarına ilişkin teknik servis hizmetleri sunuyor, başta bakım olmak üzere onarım ve parça değişimi gibi hizmetleri de sağlıyoruz. Ankara de başlattığımız bu hizmet kısa sürede yoğun rağbet gördü ve sınırları Etimesgut, Altindag, Çankaya, Mamak, Yenimahalle alanlarına kadar genişlettik. Böylelikle pek çok markaya ait klima sorunlarınızı gidermek ve ürünlerinizi ilk gün ki kadar yüksek verimle kullanmanızı sağlamayı garanti ediyoruz.

Oğuzhan Gürcü, Ankara Klima, Kombi ve Sıhhi Tesisat olarak yaşam alanı, işletme, dış mekan veya bahçe gibi alanların su tesisatı işlerini üstlenmekteyiz. Boru döşeme veya onarım gibi işlerinizi kısa sürede tamamlamak ve çok daha kullanışlı bir ortam yaratmak adına ekibimizi güçlendirmeye devam etmekteyiz. Hemen Ankara de yer alan firmamıza ulaşabilir, Etimesgut, Altindag, Çankaya, Mamak, Yenimahalle başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden talepler gerçekleştirebilirsiniz. Su Tesisatı ve diğer pek çok taleplerinize en iyi fiyat tekliflerini sunmaktayız.Ankara - Etimesgut
Ankara - Altindag
Ankara - Çankaya
Ankara - Mamak
Ankara - Yenimahalle
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram