Onex Yazılım

Onex Yazılım Olarak Startup, Şirketlere ve Firmalara Web Tasarım - Web Yazılım, Özel Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama, Dijital Pazarlama Çözümleri, Yapay Zeka, VR, AR, IoT Çözümleri Sunuyoruz.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Grafik Tasarımı, İnternet Reklamcılığı, Web Tasarım, Web Yazılım, Masaüstü Yazılım, IOS Yazılım, Kurumsal Kimlik Tasarım, Logo Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
İzmir:
Aliaga, Balçova, Bayindir, Bornova, Buca, Çigli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karsiyaka, Kemalpasa, Konak, Cumaovasi(Menderes), Menemen, Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Bergama, Beydag, Çesme, Dikili, Karaburun, Kinik, Kiraz, Ödemis, Tire

Onex Yazılım Hakkında

Onex Yazılım, İzmir'de modern ve kreatweb tasarımı, e-ticaret, sektörel ve endüstriyel yazılım, mobil uygulama, özel yazılım geliştirme, seo ve internet reklamcılığı (Google Adwords) alanlarında hizmet veren güçlü bir yazılım ve tasarım firmasıdır.

İzmir'in web tasarım ve yazılım firmaları arasında prestijli bir konuma sahip olan firmamız, 3D tasarım ve VR - AR çalışmaları ile rakiplerinden ayrılarak sunduğu hizmetlerine farklı bir boyut kazandırmıştır.
Uzman ve profesyonel ekibimiz web, mobil ve yazılım uygulamalarınızı rekor sürede geliştirmek için teknoloji, yetenek ve deneyimi bir araya getiriyor. İşbirlikçi metodolojimiz kalıcı ortaklık ve mutlu müşterilere yol açmaktadır. Strateji ve Planlama, Kullanıcı Deneyimi, Yazılım Danışmanlığı, Web Geliştirme alanlarında ilham veren çözümler geliştiriyoruz. Şirket içi yetenekli ekibimiz, İzmir'deki kuruluşlar için 8 yıldan uzun bir süredir yazılım çözümleri tasarlıyor ve geliştiriyor. Onex Yazılım ile sizde gücünüze güç katın!