Osman Korkmaz, Elektrik-su

Hakkımızda

Osman Korkmaz, Elektrik-su olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını Antalya ve Kepez, Muratpasa, Konyaalti alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

Osman Korkmaz, Elektrik-su olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde Antalya sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Kepez, Muratpasa, Konyaalti ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Osman Korkmaz, Elektrik-su olarak yaşam alanı, işletme, dış mekan veya bahçe gibi alanların su tesisatı işlerini üstlenmekteyiz. Boru döşeme veya onarım gibi işlerinizi kısa sürede tamamlamak ve çok daha kullanışlı bir ortam yaratmak adına ekibimizi güçlendirmeye devam etmekteyiz. Hemen Antalya de yer alan firmamıza ulaşabilir, Kepez, Muratpasa, Konyaalti başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden talepler gerçekleştirebilirsiniz. Su Tesisatı ve diğer pek çok taleplerinize en iyi fiyat tekliflerini sunmaktayız.

Osman Korkmaz, Elektrik-su kaçak su tespiti işlemlerini kameralı cihazları ile yakalamakta ve donanımların zarar görmeden, kaçakların onarılmasını sağlamaktadır. İleri teknoloji ekipmanları ile sunulan bu hizmetler sayesinde Antalya de yer alan yaşam alanı ve işletme sahipleri kurumsal bir çalışmadan faydalanabiliyorlar. Siz de hemen başta Kepez, Muratpasa, Konyaalti olmak üzere en iyi çalışmalardan faydalanmak ve ekibimiz güvencesi altında yer almak adına temasa geçebilirsiniz. Fiyat teklifleri, sunduğumuz hizmetler ve çok daha fazlası bir tık kadar uzağınızda.

Osman Korkmaz, Elektrik-su elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Antalya de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Kepez, Muratpasa, Konyaalti alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

Osman Korkmaz, Elektrik-su olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. Antalya ve Kepez, Muratpasa, Konyaalti de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!Antalya - Kepez
Antalya - Muratpasa
Antalya - Konyaalti