Pınar Yalım, Resim Öğretmeni

Çizim ve boyama tekniklerini öğrenmek, belirli bir alt yapı oluşturmak, yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak ve gelişiminize tanık olmak istiyorsanız ona göre bir yol haritası oluşturabiliriz.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

İstanbul:
Bakirköy, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Kagithane, Sariyer, Sisli, Bahçelievler, Kadiköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Çekmeköy

Pınar Yalım, Resim Öğretmeni Hakkında

Çanakkale On Sekiz Mart Güzel Sanatlar Resim bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Dokuz Eylül Buca Eğitim fakültesinde pedagojik formasyonumu tamamladım ve stajımı da aynı zamanlı olarak Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesinde yaptım. Bahçeşehir Kolejinde çeşitli yaş gruplarında resim öğretmeni olarak çalıştım. Aynı zamanda yaklaşık 6 senedir özel olarak ana sınıfı-ilkokul-ortaokul-lise ve yetişkin grubu olarak resim öğretmenliği yapmaktayım. Çizim ve boyama tekniklerini öğrenmek, belirli bir alt yapı oluşturmak, yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak ve keyifli zaman geçirip kendinizi daha da geliştirmek istiyorsunuz Çanakkale On Sekiz Mart Güzel Sanatlar Resim bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Dokuz Eylül Buca Eğitim fakültesinde pedagojik formasyonumu tamamladım ve stajımı da aynı zamanlı olarak Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesinde yaptım. Bahçeşehir Kolejinde çeşitli yaş gruplarında resim öğretmeni olarak çalıştım. Aynı zamanda yaklaşık 6 senedir özel olarak ana sınıfı-ilkokul-ortaokul-lise ve yetişkin grubu olarak resim öğretmenliği yapmaktayım. Çizim ve boyama tekniklerini öğrenmek, belirli bir alt yapı oluşturmak, yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak ve keyifli zaman geçirip kendinizi daha da geliştirmek istiyorsunuz derslerimizde ona göre bir yol haritası oluşturabiliriz.