QAS Digital

Hakkımızda

QAS Digital olarak uzun süredir yazılım hizmetlerini bireysel ve kurumsal firmalara aktardık. Web sitesi ve programların yazılım hizmetlerini sunan ekibimiz, İstanbul üzerinden başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede öne çıkmayı başardı. Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Sariyer, Güngören, Bagcilar, Esenler, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Sisli, Basaksehir, Sultangazi, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Büyükçekmece, Silivri, Kagithane, Avcilar, Beykoz, Kadiköy, Pendik, Bahçelievler, Beylikdüzü, Esenyurt, Adalar, Tuzla, Maltepe, Çatalca, Sultanbeyli, Çekmeköy, Atasehir, Sile, Sancaktepe ve civar ilçelerden gelen taleplere en iyi çözümleri sunabilmek ve hesaplı fiyatlardan yazılım hizmetleri almanız için profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Tüm işlerinizin en kısa sürede sonuçlanmasına ve tarafınıza sorunsuz bir şekilde hizmetlerin aktarılmasına öncülük tanımaktayız.

QAS Digital olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Sariyer, Güngören, Bagcilar, Esenler, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Sisli, Basaksehir, Sultangazi, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Büyükçekmece, Silivri, Kagithane, Avcilar, Beykoz, Kadiköy, Pendik, Bahçelievler, Beylikdüzü, Esenyurt, Adalar, Tuzla, Maltepe, Çatalca, Sultanbeyli, Çekmeköy, Atasehir, Sile, Sancaktepe de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Özel masaüstü yazılım geliştirme hizmetlerini QAS Digital üzerinden almak ister misiniz? İstanbul üzerinde başlattığımız bu hizmet, kısa sürede sınırlarını aştı ve binlerce farklı bireysel & kurumsal firma tarafından tercih edildi. Bu kapsamda Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Sariyer, Güngören, Bagcilar, Esenler, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Sisli, Basaksehir, Sultangazi, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Büyükçekmece, Silivri, Kagithane, Avcilar, Beykoz, Kadiköy, Pendik, Bahçelievler, Beylikdüzü, Esenyurt, Adalar, Tuzla, Maltepe, Çatalca, Sultanbeyli, Çekmeköy, Atasehir, Sile, Sancaktepe ve civar ilçelerden alacağınız teknik destek hizmetleri ile beraber çok daha makul bir çalışmadan faydalanabilmek sizlerin elinde. Hemen ekibimiz ile kontak kurabilir, bu alanda yapılan örnek çalışmalara göz atabilir ve masaüstü yazılım hususunda personelimizden taleplerde bulunabilirsiniz.

Mobil cihazlarda yer alan programlar yerini sağlamlaştırdı. Artık kullanıcılar bilgisayarlardan çok, mobil cihazlarda yer alan programlar ile işini görmektedir. QAS Digital olarak hem iOS, hem de Android işletim sistemlerine uygun yazılımlar sunmaktayız. Hem program yazılımı, hem de mobil site yazılımı ile alakalı üst düzey hizmetlerini İstanbul Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Sariyer, Güngören, Bagcilar, Esenler, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Sisli, Basaksehir, Sultangazi, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Büyükçekmece, Silivri, Kagithane, Avcilar, Beykoz, Kadiköy, Pendik, Bahçelievler, Beylikdüzü, Esenyurt, Adalar, Tuzla, Maltepe, Çatalca, Sultanbeyli, Çekmeköy, Atasehir, Sile, Sancaktepe alanında kullanıcılarına aktaran ekibimiz, profesyonel ekibi ile istenilen hizmetleri %100 memnuniyet dahilinde sağlıyor.

QAS Digital otomasyon yazılımları için kurduğu ekibi ile binlerce işin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına fırsat tanıdı. Otomasyon Yazılımları üzerinden pek çok farklı kategoride hizmet sunan firmaları kıyaslayabilir ve her birinden teklif alabilirsiniz. Otomasyon yazılımları ile ilgili çalışmaları günümüzün ileri teknoloji programları ile sağlayan ekipler, İstanbul #Bolgeİlce# üzerinden başlattığı hizmet anlayışları ile kısa sürede tüm şehrin en fazla tercih edilen firması konumuna geldi.

QAS Digital muhasebe programları ile ilgili geliştirme, yazılım veya kitlelere kullanım sağlamak adına çalışmaktadır. İstanbul ve diğer pek çok şehirden hizmet alabileceğiniz ekibimiz, aynı zamanda tüm taleplerinizi en kısa sürede yerine getirmek adına çalışmalarına hız kazandırmaktadır. Tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir işlemi sağlamak ve aynı zamanda Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Sariyer, Güngören, Bagcilar, Esenler, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Sisli, Basaksehir, Sultangazi, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Büyükçekmece, Silivri, Kagithane, Avcilar, Beykoz, Kadiköy, Pendik, Bahçelievler, Beylikdüzü, Esenyurt, Adalar, Tuzla, Maltepe, Çatalca, Sultanbeyli, Çekmeköy, Atasehir, Sile, Sancaktepe de yer alan ofislerimizi ziyaret etmek ister misiniz? En iyi fiyat teklifini alabilmek için hemen taleplerinizi isimdustu.com güvencesiyle tarafımıza ulaştırın.

QAS Digital olarak baskı & matbaa hizmetlerini üst düzey ekipmanlarımız ile sağlamaktayız. Broşür, kartvizit, afiş veya billboard gibi birçok çalışmayı İstanbul alanında sunan ekibimiz, her geçen gün binlerce memnun müşteri referansı ile çıtasını yükseltmektedir. Siz de bu alanda üst düzey bir hizmet almak ve tamamen ekibimiz güvencesi altında yer alabilmek adına iletişim kurmaktan geri kalmayın. Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Sariyer, Güngören, Bagcilar, Esenler, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Sisli, Basaksehir, Sultangazi, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Büyükçekmece, Silivri, Kagithane, Avcilar, Beykoz, Kadiköy, Pendik, Bahçelievler, Beylikdüzü, Esenyurt, Adalar, Tuzla, Maltepe, Çatalca, Sultanbeyli, Çekmeköy, Atasehir, Sile, Sancaktepe ve diğer alanları da kapsayan hizmetlerimiz ile taleplerinizi en kısa sürede yerine getiriyoruz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Güngören
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenler
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Sisli
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Kartal
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Silivri
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Pendik
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Adalar
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Çatalca
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Sile
İstanbul - Sancaktepe
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram