Rigel Medya ve İletişim Danışmanlığı

Farklı bir danışmanlık anlayışıyla yol arkadaşınız olmak istiyoruz.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Fotoğrafçı, İnternet Reklamcılığı, Web Tasarım, Logo Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal medya Danışmanlığı, Dış Çekim Fotoğrafçısı, Doğum - Bebek Fotoğrafı, Hava Çekimi
İstanbul:
Beşiktaş, Beyoglu, Sisli, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Atasehir

Rigel Medya ve İletişim Danışmanlığı Hakkında

Sürdürülebilir planlamalar ve medyanın her alanında tecrübe sahibi ekibimizle Sosyal Medya Yönetimi, Dijital PR, Basın Danışmanlığı, Marka Tanıtım, Proje Geliştirme, Sunum, Etkinlik, Reklam, Video Prodüksiyon, İletişim ve Diksiyon hizmetleri sunuyoruz.

Markanızın eksiklerini tanımlayarak sizi dijital dünyaya hazırlıyoruz. Öncelikle markanızı sizin için gözlemliyor ve bugüne kadar yapılmış olan çalışmalarınızı detaylıca inceliyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız için en verimli planlamayı hızlı şekilde size ulaştırıyoruz. İletişim teknolojilerindeki gelişmelere göre yenilenen içerik planlarıyla ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz.

Dijital dünyadaki tüm işleyişi sizin için yönetiyor, sizi sorulara boğmak yerine doğru cevapları ve farklı seçenekleri anlatıyoruz. Zamandan ve bütçeden maksimum verimi elde etmenizi hedefliyoruz.

Medya ve iletişim danışmanlığında, dijital hizmetleri bir bütün olarak yönetmeyi kolaylaştırıyor, bilinirliğinizi yaygınlaştırmak için farklı programlar hazırlıyoruz.

Siz her şeyle değil, sonuçları izlemekle uğraşın.

Çünkü Rigel Medya, değer üretir.