Rojda Saldanlı, Her seviye için ingilizce özel ders

  • Rojda Saldanlı, Her seviye için ingilizce özel ders - Foto - 1
Rojda Saldanlı, Her seviye için ingilizce özel ders - Foto - 1

Hakkımızda

Rojda Saldanlı, Her seviye için ingilizce özel ders sizler için birçok farklı lisan ile ilgili dil dersleri sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca ve dünya çapında geçerliliği olan birçok dil hizmetleri İzmir kapsamında kitlelere sunulmaktadır. Kendinizi eğitmek ve dil bilginizi yükselterek çok daha sosyal bir yaşantı kurmak tamamen sizlerin elinde! Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir zorluk yaşamamak veya dil sınavları öncesi bilginizi pekiştirmek adına anında Buca, Balçova, Karsiyaka, Konak, Güzelbahçe, Bornova, Narlidere, Bayrakli ve diğer ilçelerden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Rojda Saldanlı, Her seviye için ingilizce özel ders olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. İzmir Buca, Balçova, Karsiyaka, Konak, Güzelbahçe, Bornova, Narlidere, Bayrakli de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!


Rojda Saldanlı, Her seviye için ingilizce özel ders olarak sınav dönemlerinden önce Türkçe bilgisi yetersiz olan kişilere, alanında donanımlı hocalarımız ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede dilediğiniz gibi bir ders sürecinden faydalanmak ve müfredata uygun konulara hakim olabilmeniz açısından İzmir ‘de hizmetinizdeyiz! Bu bölgede öne çıkan Buca, Balçova, Karsiyaka, Konak, Güzelbahçe, Bornova, Narlidere, Bayrakli ve diğer tüm ilçelerden hoca temin etmek, geride kaldığınız konular ile ilgili bir hizmet almak ve çok daha kapsamlı çalışmalardan faydalanmak tamamen sizlerin elinde.İzmir - Buca
İzmir - Balçova
İzmir - Karsiyaka
İzmir - Konak
İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Bornova
İzmir - Narlidere
İzmir - Bayrakli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram