Sagit Bilişim

Hakkımızda

Sagit Bilişim olarak uzun süredir yazılım hizmetlerini bireysel ve kurumsal firmalara aktardık. Web sitesi ve programların yazılım hizmetlerini sunan ekibimiz, Gaziantep üzerinden başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede öne çıkmayı başardı. Oguzeli, Nizip, Islahiye, Karkamis, Yavuzeli, Sahinbey, Sehitkamil, Araban, Nurdagi ve civar ilçelerden gelen taleplere en iyi çözümleri sunabilmek ve hesaplı fiyatlardan yazılım hizmetleri almanız için profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Tüm işlerinizin en kısa sürede sonuçlanmasına ve tarafınıza sorunsuz bir şekilde hizmetlerin aktarılmasına öncülük tanımaktayız.

Sagit Bilişim olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, Gaziantep ve Oguzeli, Nizip, Islahiye, Karkamis, Yavuzeli, Sahinbey, Sehitkamil, Araban, Nurdagi de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Özel masaüstü yazılım geliştirme hizmetlerini Sagit Bilişim üzerinden almak ister misiniz? Gaziantep üzerinde başlattığımız bu hizmet, kısa sürede sınırlarını aştı ve binlerce farklı bireysel & kurumsal firma tarafından tercih edildi. Bu kapsamda Oguzeli, Nizip, Islahiye, Karkamis, Yavuzeli, Sahinbey, Sehitkamil, Araban, Nurdagi ve civar ilçelerden alacağınız teknik destek hizmetleri ile beraber çok daha makul bir çalışmadan faydalanabilmek sizlerin elinde. Hemen ekibimiz ile kontak kurabilir, bu alanda yapılan örnek çalışmalara göz atabilir ve masaüstü yazılım hususunda personelimizden taleplerde bulunabilirsiniz.

Sagit Bilişim grafik tasarım hizmetlerini Gaziantep alanlarında sürdürmektedir. Alanında kullandığı lisanslı programlar ve aynı zamanda birinci sınıf ekipmanları ile taleplerinizin tam anlamıyla gerçekleşmesine olanak yaratmaktayız. Aynı zamanda Oguzeli, Nizip, Islahiye, Karkamis, Yavuzeli, Sahinbey, Sehitkamil, Araban, Nurdagi alanında da ekibimiz ile kontak kurabileceğiniz gibi, böylesi bir hizmet ile beraber kurumsal çalışmalardan faydalanmanız adına buradayız. Tercihinizi hemen ekibimize yönlendirmek ve kalitesiyle öne çıkan bir firmadan hizmet alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın.

Sagit Bilişim olarak alanında profesyonel tasarımcılar ile kendi markanızın internet mecrasında aktif olarak satışlar yapmasına ve ürünlerin tanıtılmasına olanak yaratmaktayız. PHP, Java, HTML ve diğer pek çok kodlama tekniği ile sunulan site tasarımlarından faydalanmak için Gaziantep alanında yer alan ofisimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Binlerce farklı bireysel ve kurumsal firmayı ‘memnun müşteri referansı’ içerisinde tutan ekibimiz, sadece sınırlarını burası ile kısıtlamıyor; Oguzeli, Nizip, Islahiye, Karkamis, Yavuzeli, Sahinbey, Sehitkamil, Araban, Nurdagi alanına kadar genişleterek çok daha kapsamlı bir hizmetten faydalanmanızı sağlıyor.

Sagit Bilişim olarak, kendi firmanızın veya ürününüzün temsil edileceği logo çalışmalarından faydalanmak ister misiniz? Artık gelişen teknoloji ile beraber pek çok işletme ve marka, kendi çatısı altında sunduğu hizmetleri bu tip ‘temsili logolar’ ile sunmaktadır. Gaziantep de yer alan ofisimiz ve onlarca farklı çalışanımız ile beraber logo tasarım konularına ilişkin taleplerinizi dinliyor, sizlere pek çok örneklendirme ile tam anlamıyla istediğiniz çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Oguzeli, Nizip, Islahiye, Karkamis, Yavuzeli, Sahinbey, Sehitkamil, Araban, Nurdagi ve diğer ilçelerden anında hizmet almak adına ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Sagit Bilişim sizler için hosting, reseller, VPS ve dedicadet kiralama hizmetleri sağlamaktadır. Aynı zamanda ping sorunu olmayan sunucularda hızı yakalamak ve web sitenizin çok daha kurumsal bir imaj yakalamasına olanak yaratmaktayız. Gaziantep Oguzeli, Nizip, Islahiye, Karkamis, Yavuzeli, Sahinbey, Sehitkamil, Araban, Nurdagi de yer alan ofislerimiz, tam anlamıyla ihtiyacınıza yönelik hostingleri sunabilmek adına sunucularını daimi olarak güncellemektedir. Bu sayede çok daha sorunsuz bir web sitesine sahip olabilir, aynı zamanda kurumsallığınızı bir basamak öne çıkartabilirsiniz.Gaziantep - Oguzeli
Gaziantep - Nizip
Gaziantep - Islahiye
Gaziantep - Karkamis
Gaziantep - Yavuzeli
Gaziantep - Sahinbey
Gaziantep - Sehitkamil
Gaziantep - Araban
Gaziantep - Nurdagi
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram