Salimoğlu İnşaat

Hakkımızda

İşletme veya yaşam alanlarınızda cam / camcı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, Salimoğlu İnşaat olarak isteklerinizi en kısa sürede sonuca ulaştırmaktayız. İşinde uzman olan teknik kadromuz ile İstanbul başta olmak üzere Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Bahçelievler, Sultanbeyli, Sile, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Kadiköy, Beykoz, Adalar, Kagithane, Bayrampasa, Basaksehir alanlarında da hizmet sunuyoruz. Bu sayede cam kaplama, cam değişimi, ayna değişimi veya özel aparatlar ile sabitleme işlemleri gibi ayrıcalıklı taleplerinizi ekibimize ulaştırın. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ekibimiz, ürünleri ulaştırmakta ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Salimoğlu İnşaat olarak şehir içi taşımacılık hizmetlerini siz değerli müşteri kitlemize sunmaktayız. Bu alanda profesyonel teknik kadromuz, birinci sınıf filolarımız ve son model nakliye ekipmanları ile İstanbul de hizmetinizdeyiz. Ekibimiz sizler için sadece yaşam alanı taşımacılığı değil, aynı zamanda işletmelerinize uygun bir nakliye hizmetleri sunmaktan da geri kalmamaktadır. Başta Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Bahçelievler, Sultanbeyli, Sile, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Kadiköy, Beykoz, Adalar, Kagithane, Bayrampasa, Basaksehir olmak üzere diğer tüm ilçeler için hemen bizimle kontağa geçebilirsiniz.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Salimoğlu İnşaat inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve İstanbul kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Bahçelievler, Sultanbeyli, Sile, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Kadiköy, Beykoz, Adalar, Kagithane, Bayrampasa, Basaksehir ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Salimoğlu İnşaat PVC, kapı ve pencere konusunda uzman olan teknik kadrosu ile taleplerinizin en kısa sürede yerine getirilmesine olanak yaratmaktadır. Çalışmalarını İstanbul alanında sürdüren ve her geçen gün bir kademe öne çıkan teknik kadromuz, bu alanda uzman çalışmaları ile kitleleri memnun etmektedir. Üst düzey bir hizmet ayrıcalığına bütünü ile ulaşmak ve Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Bahçelievler, Sultanbeyli, Sile, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Kadiköy, Beykoz, Adalar, Kagithane, Bayrampasa, Basaksehir alanında da ekibini yönlendiren firmamız, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir yaşam alanı ve işletmelere sahip olmanız için elverişli çalışmalarını sunuyor!

Salimoğlu İnşaat cam balkon işlerine sunduğu cazip çözümler ile sınırlarını İstanbul ve Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Bahçelievler, Sultanbeyli, Sile, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Kadiköy, Beykoz, Adalar, Kagithane, Bayrampasa, Basaksehir alanlarına kadar genişletmektedir. Uzun yıllardan bu yana kurumsal çalışmaları ile gündeme gelen ekibimiz, tam anlamıyla balkonlarınızın istediğiniz tasarıma dönüşmesini sağlamaktadır. Uzman kadromuz daha önce binlerce işi başarı ile sonuçlandırmış, bu alanda kitlelerin memnuniyetini kazanmıştır. Siz de hemen iletişime geçerek taleplerinizi tarafımıza iletin ve en ideal çalışmalardan faydalananın.

Salimoğlu İnşaat mobilya ve marangoz işlerinize doğru dokunuşlar yapmak ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile özgün çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyor. Aynı zamanda bozulmuş veya kırılmış olan mobilyalarınızın onarımlarını da gerçekleştiren ekibimiz, ilk gün ki kadar kullanışlı eşyalara sahip olmanızı amaçlamaktadır. Hemen İstanbul üzerinden kontak kurabilir, aynı zamanda Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Bahçelievler, Sultanbeyli, Sile, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Kadiköy, Beykoz, Adalar, Kagithane, Bayrampasa, Basaksehir de yer alan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. İsimdustu.com güvencesi altında anında fiyat teklifleri almanız hedefleniyor.

Salimoğlu İnşaat dolap ve raf gibi işleriniz için monte, kurulum, üretim veya imalat çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu sayede pek çok yaşam alanı sahibi, kendi alanlarına uygun bir mobilya sahibi olabilmek adına, hesaplı fiyatlardan ürün siparişleri verebilmektedir. İstanbul de yer alan çalışma alanlarımız bu şehrin başta Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Sariyer, Bahçelievler, Sultanbeyli, Sile, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal, Kadiköy, Beykoz, Adalar, Kagithane, Bayrampasa, Basaksehir olmak üzere diğer tüm ilçelerine hizmet sunabilmektedir. Hemen fiyat teklifleri almak adına Dolap Raf üzerinden seçim yapın, onlarca farklı firmanın fiyat endekslerini / sunduğu hizmetleri inceleyin.İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Sile
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Pendik
İstanbul - Kartal
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Adalar
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Basaksehir
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram