Samet Arslan, Zihin Engelliler Öğretmeni

Hakkımızda

Samet Arslan, Zihin Engelliler Öğretmeni olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. Eskişehir Odunpazari, Tepebasi de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

Samet Arslan, Zihin Engelliler Öğretmeni olarak kişilerin gündelik hayatlarını düzene sokabilmek ve onlara çok daha başarılı bir hayat vaat edebilmek için yaşam koçu desteği sağlamaktayız. Eskişehir üzerinden bu hizmetleri elde etmek ve aynı zamanda bizlerin güvencesi altında yer almak istiyorsanız anında kontak kurabilirsiniz. Gündelik hayatında iş ile alakalı sorunlar yaşayanlar, bir türlü başarıyı elde edemeyenler ve aynı zamanda hayatını düzene sokmak isteyenlerin talebi olan yaşam koçluğu, Odunpazari, Tepebasi de hizmetlerini sürdürüyor.

Samet Arslan, Zihin Engelliler Öğretmeni özel derslerinize uygun hocalar temin etmek açısından bir tık kadar uzağınızda! Özellikle sınav dönemleri için artık dershanelerin hizmet sunmaması, bu noktada bireysel hocalardan eğitim alan kişilerin daha fazla öne çıkmasına neden oluyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe ve çok daha fazlası ile ilgili ders alabilmek için hemen Eskişehir de yer alan teknik ekibimizden fiyat teklifi alın. İster hocanın evinde, ister kendi evinizde Odunpazari, Tepebasi ve diğer ilçeler için hocalarımızdan ders talep edebileceksiniz.


Samet Arslan, Zihin Engelliler Öğretmeni olarak sınav dönemlerinden önce Türkçe bilgisi yetersiz olan kişilere, alanında donanımlı hocalarımız ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede dilediğiniz gibi bir ders sürecinden faydalanmak ve müfredata uygun konulara hakim olabilmeniz açısından Eskişehir ‘de hizmetinizdeyiz! Bu bölgede öne çıkan Odunpazari, Tepebasi ve diğer tüm ilçelerden hoca temin etmek, geride kaldığınız konular ile ilgili bir hizmet almak ve çok daha kapsamlı çalışmalardan faydalanmak tamamen sizlerin elinde.Eskişehir - Odunpazari
Eskişehir - Tepebasi
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram