Şeker Kurabiyem Butik Pastacılık ve Kurabiye

2011 den beri butik kurabiye ve pastacılık üzerine uğraşmaktayım. Öncelerde hobi olarak baktığım bu uğraşı zamanla mesleğim oldu.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Butik Pasta
İzmir:
Aliaga, Balçova, Bayindir, Bornova, Buca, Çigli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karsiyaka, Kemalpasa, Konak, Cumaovasi(Menderes), Menemen, Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Bergama, Beydag, Çesme, Dikili, Karaburun, Kinik, Kiraz, Ödemis, Tire

Şeker Kurabiyem Butik Pastacılık ve Kurabiye Hakkında

Herkese merhaba, ben Berrin. İzmir / Buca da yaşıyorum. Evliyim ve 2 tane oğlum var. 2011 den beri butik kurabiye ve pastacılık üzerine uğraşmaktayım. Öncelerde hobi olarak baktığım bu uğraşı zamanla benim mesleğim oldu, her proje, her doğum günü, düğün, nişan vs. bana ayrı heyecan veriyor. İşimi key alarak yapıyorum, işim hakkında görüştüğüm kişilerle samimiyet kurmak, onların mutlu gününü paylaşmak da bana ayrıca mutluluk veriyor. Herhangi bir özel anınızı kurabiye ve pasta ile taçlandırmak isterseniz, aklınıza değişik ve çılgın fikirler geliyorsa benimle irtibata geçin lütfen. :) İyi günler dilerim.