Alkan Cambaz, Sihirbaz

İllüzyonist Alkan CAmbaz göz yanılması veya el çabukluğuna dayalı numaralar yapan yaratıcı yeteneğe sahip bir sanatçıdır. O, hem gülünç hem de şaşırtıcı hareketleriyle seyircilerin ilgisini çeker.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Doğum Günü Organizasyon, Palyaço
İzmir:
Aliaga, Balçova, Bayindir, Bornova, Buca, Çigli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karsiyaka, Kemalpasa, Konak, Cumaovasi(Menderes), Menemen, Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Bergama, Beydag, Çesme, Dikili, Karaburun, Kinik, Kiraz, Ödemis, Tire

Alkan Cambaz, Sihirbaz Hakkında

ALKAN CAMBAZYurtdışında profesyonel eğitim almış ciddi referanslara sahip başarılı bir illüzyonisttir. 12 yıl içerisinde yurt içi ve yurt dışında sayısız gösterileri bulunmaktadır. 2012 de yetenek sizsiniz macerası başlamış fakat sadece eğlence amacı güderek katılmış ve performaslarını ona göre sergilemiştir. 2014 yılında Turkcell ara reklamında oynayarak isminden bahsettirmiştir. 2015-2016-2017-2018 yıllarında genel olarak okullarda öğrenciler ile buluşmayı tercih etmiştir. Aktolarak sahnelere çıkıp illüzyon gösterileri yapmaktadır.