skybilgisayar

Hakkımızda

skybilgisayar olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Ankara ve Yenimahalle, Çankaya alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

skybilgisayar olarak cep telefonu tamiri hizmetlerinde çığır açıyoruz. %100 orijinal yedek parça barındıran ve aynı zamanda cihazlarınıza en doğru dokunuşları sunarak, arızaların giderilmesine olanak yaratan ekibimiz ile her daim güvendesiniz! Hizmetlerini Ankara alanında sürdüren ve kıstasını Yenimahalle, Çankaya alanlarına kadar genişleten teknik kadromuzdan bir hizmet elde etmek adına anında iletişim kurmaktan geri kalmayın. iPhone, Samsung, HTC, Sony, LG ve diğer pek çok telefon modeli ile ilgili kusursuz çalışmaları sunuyor; sizleri her aşamada garanti kapsamı altında tutuyoruz.

skybilgisayar tüm elektronik cihazlarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Ankara alanında başlatılan bu hizmet, kısa sürede pek çok il ve ilçeden rağbet gördü. Sınırlarını Yenimahalle, Çankaya alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde alanında profesyonel olan ekibimizden en kısa sürede onarım ve tamir işlemlerine istinaden bir hizmet alabileceksiniz. Tüm büyük ve küçük elektronik cihazların onarımlarını sağlayan ekibimiz, ayrıca parça değişimine bağlı olarak orijinallik belgelerini de tarafınıza iletmektedir.

#firmaadi# kendi alanında oluşturduğu ekibi ile tüm markaları kapsayan tabletlerin tamir / onarım işlemlerini sağlıyor. #bolgesehir# de yer alan teknik servisimizi ziyaret ederek cihazlarınızın orijinal parça değişimi, onarımı ve tamiratını gerçekleştirebilirsiniz. İlk gün kadar kullanışlı cihazlara yeniden kavuşmak ve bu alanda üst düzey bir hizmeti elde etmeniz açısından #bolgeilce# başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden tarafımıza ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

#firmaadi# oluşturduğu ekibi sayesinde bilgisayar, cep telefonu, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın veri kurtarma işlemlerini sağlamaktadır. Beklenmedik bir anda bozulan ve hayati önem taşıyan dosyaların yeniden kurtarılmasını sağlamak ister misiniz? #bolgesehir# civarında başlatılan bu hizmet ile kısa sürede binlerce kişi için önemli bir yer edinen verilerin kurtarılmasını sağladık. #bolgeilce# üzerinden veya civar ilçelerden hemen iletişim kurabilir, fiyat teklifleri alarak cihazlarınızın verilerini hayata döndürebilirsiniz.Ankara - Yenimahalle
Ankara - Çankaya
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram