sümice

Hakkımızda

Doğum günü organizasyonlarınız için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa, binlerce memnun müşteri referansı ile sümice huzurlarınızda! Çalışmalarını başta Sivas olmak üzere Sivas, Sarkisla alanlarına kadar genişleten ekibimiz, doğum günleriniz için mekan süslemeleri ve misafirleri ağırlama gibi birçok talebinizi yerine getirmektedir. Aynı zamanda kostümlü ekibimiz, küçük misafirlerinizin daha keyifli vakit geçirmesi ve unutulmaz bir doğum günü yaşamanız için siz değerli kitlelere bu alanda üst düzey hizmetler sunmaktadır.

sümice sizler için nişan ve kına organizasyonlarınıza profesyonel ekibini yönlendirmekte, önemli olan bu özel gününüzün tam anlamıyla sorunsuz bitmesine imkan tanımaktadır. Sivas olarak uzunca dönemden bu yana kişilerden gelen taleplere en ideal dönüşleri yapan ekibimiz, aynı zamanda sınırlarını Sivas, Sarkisla alanlarına kadar genişletmektedir. Bu özel günleriniz için misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak ve aynı zamanda hafızalardan silinmeyecek zamanlar yaşamak ister misiniz?

sümice olarak fotoğrafçılık hizmetlerinize en kısa sürede çözümler üretmekteyiz. Uzun yıllardan bu yana hizmetlerini aktaran ve başta düğün fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, özel gün fotoğrafçılığı veya doğum günü fotoğrafçılığı gibi hizmetlere ilişkin Sivas alanında üst düzey çalışmalar sağlamaktayız. Birinci sınıf ekipmanlarımız ve ideal bölge seçimleri sayesinde tam anlamıyla hayalini kurduğunuz fotoğraf çalışmalarının ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda ekibimizden Sivas, Sarkisla alanında da hizmet alabilirsiniz.

sümice olarak çeşitli sanat dallarına ilişkin eğitim süreçleri sunmaktayız. Ülkemizde ve dünya çapında geçerliliği olan tiyatro, müzik, heykel, resim gibi birçok branşla ilgili Sivas alanında hizmetlerini aktaran ekibimiz ile kontağa geçebilirsiniz. Konservatuvar öncesi hazırlıklar veya daha önce aldığınız derslerle ilgili unuttuğunuz bilgileri tazelemek için sadece bu alanda değil, ek olarak Sivas, Sarkisla alanlarında da çalışmalarımızı sunmaktayız. Hemen bizlerle iletişime geçebilir, fiyat teklifleri ve uzman olduğumuz branşlar ile ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

sümice evcil hayvan eğitimi ile beraber artık aile bireylerinizden birisi olan dostlarınızın toplum içinde ve evde nasıl davranması gerektiğini profesyonel eğitmenleri ile sunuyor. Sivas alanında başlatılan bu hizmetlerle kısa sürede binlerce kişi tarafından tercih edilen hizmetlerimiz, evcil hayvanlarınızın ev kurallarına uyması ve gündelik yaşantısında sahibine sorunlar yaşatmaması konusunda ‘kurlar dahilinde’ eğitimlerin aktarılmasına yardımcı oluyoruz. Hemen Sivas, Sarkisla ve diğer ilçeler için iletişime geçebilir, teknik kadromuz güvencesiyle evcil hayvanlarınızın eğitim süreçlerini başlatabilirsiniz.

sümice olarak hobi ve el işi eğitimi konusunda uzman kadromuz ile beraber sizlere bilgi birikimi elde etmenizi sağlamaktayız. Bilindiği gibi uzun yıllardan bu yana ülkemizde ‘el zanaatları’ olarak adlandırılan bu iş kolu, birçok farklı hobi edinmenize ve hobiler ile kendi ürünlerinizi tasarlamanıza olanak yaratmaktadır. Sivas ve Sivas, Sarkisla alanlarında başlattığımız kursiyer ve eğitmenlerimizin programlarına dahil olabilir, bilginizi ve yeteneklerinizi daha fazla öne çıkartabilirsiniz.

sümice düğün organizasyonlarında misafirlerinizin eğlenmesine istihdam yaratmak ve aynı zamanda unutulmaz bir düğün organizasyonuna sahip olmanız için ekibini güçlendirmektedir. Her yıl onlarca farklı düğün için yapılan bu çalışmalar, Sivas de başlattığımız hizmetlerle kitlelerin beğenisini kazandı. Bu kapsamda Sivas, Sarkisla ve diğer ilçelerden hizmet alabilmek adına hemen ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Düğün fotoğrafları, çocuklar için eğlence alanları, misafirlerinizle özel ilgilenilecek personeller ile unutulmaz bir düğün yaşamak sizlerin elinde.Sivas - Sivas
Sivas - Sarkisla
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram