SUN PREFABRİK ÇELİK YAPI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Sun Prefabrik, 15 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzman profesyonel ekibi ile üretmekte olduğu prefabrik yapılara değer katmaya devam ediyor. İsteğe özel projeler ve standart yapılar ile birlikte prefabrik ihtiyaçlarınız için çözümler üreten Sun Prefabrik taleplerinizi değerlendirerek en uygun ve ekonomik çözümleri sizin adınıza üretiyor.

Vizyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak sorumluluklarımızı yerine getirmek, bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını görerek bakmak ve anlayarak çözmek, herkesin ve her kesimin tercihi olan lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Ev sahibi olmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Sun Prefabrik Ailesi, Tedarikçilerimiz ve İş ortaklarımızla hep birlikte müşterilerimizin koşulsuz tatmin ve memnuniyeti için verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörümüzde en iyisi olmaya çalışıyoruz. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve öneriler sunan, sorumluluğunun bilincinde, dünya standartlarında hizmet veren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaya tüm gücümüzle çalışıyoruz.Konya - Meram
Konya - Karatay
Konya - Selçuklu
Konya - Yunak
Konya - Yalihüyük
Konya - Tuzlukçu
Konya - Kulu
Konya - Sarayönü
Konya - Seydisehir
Konya - Taskent
Konya - Karapinar
Konya - Ilgin
Konya - Halkapinar
Konya - Emirgazi
Konya - Derebucak
Konya - Derbent
Konya - Cihanbeyli
Konya - Beysehir
Konya - Altinekin
Konya - Aksehir
Konya - Ahirli
Konya - Akören
Konya - Bozkir
Konya - Eregli
Konya - Çumra
Konya - Hadim
Konya - Çeltik
Konya - Doganhisar
Konya - Güneysinir
Konya - Hüyük
Konya - Kadinhani
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram