Teknik Yapı

Hakkımızda

Teknik Yapı yaşam alanı ve işletmeleriniz için İzmir alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Aliaga, Balçova, Bornova, Karsiyaka, Konak, Foça, Buca, Çigli, Gaziemir, Güzelbahçe, Urla, Çesme, Karabaglar, Narlidere, Menemen, Bayrakli, Seferihisar civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

Teknik Yapı olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için İzmir de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Aliaga, Balçova, Bornova, Karsiyaka, Konak, Foça, Buca, Çigli, Gaziemir, Güzelbahçe, Urla, Çesme, Karabaglar, Narlidere, Menemen, Bayrakli, Seferihisar kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan Teknik Yapı, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. İzmir de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Aliaga, Balçova, Bornova, Karsiyaka, Konak, Foça, Buca, Çigli, Gaziemir, Güzelbahçe, Urla, Çesme, Karabaglar, Narlidere, Menemen, Bayrakli, Seferihisar alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

Teknik Yapı olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. İzmir ve Aliaga, Balçova, Bornova, Karsiyaka, Konak, Foça, Buca, Çigli, Gaziemir, Güzelbahçe, Urla, Çesme, Karabaglar, Narlidere, Menemen, Bayrakli, Seferihisar de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

Teknik Yapı olarak hem yaşam alanları, hem de işletmeler için özel seramik mermer çalışmalarını sunmaktayız. Profesyonel ustalarımız ve birinci sınıf ekipmanlarımızın yanı sıra, İzmir alanında yüzlerce memnun müşteri referansı ile hizmetinizdeyiz. Bu alanda kurumsal hizmetlerin kapılarını aralamak adına Aliaga, Balçova, Bornova, Karsiyaka, Konak, Foça, Buca, Çigli, Gaziemir, Güzelbahçe, Urla, Çesme, Karabaglar, Narlidere, Menemen, Bayrakli, Seferihisar de yer alan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ve keşif çalışmalarını yapan ekibimiz, daha sonrasında bu ölçülere uygun olarak ürünleri sunmakta, kurulumları tamamlamaktadır.

#firmaadi# 3D Modelleme ve CAD hizmetleri ile siz değerli kullanıcıların taleplerini yerine getirmektedir. Kurumsal çalışmalar ile öne çıkan ve Dünyaca ünlü firmaların çalışmalarını sağlayan firmalar, sizlere isimdustu.com güvencesi altında kaliteli bir hizmet anlayışını ele almanızı sağlıyor. Siz de başta #bolgesehir# olmak üzere #bolgeilce# ve diğer pek çok alanlara ilişkin bir teknik destek alma şanslarına sahip olabilirsiniz.

Teknik Yapı 360 derece çekim hizmetleri ile sizlerin unutulmaz / özel kılınmış günlerinize harika bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Bilindiği gibi bu tip hizmetler sebebiyle profesyonel destek almak isteyen kişiler, her koşulda çok daha üstün bir hizmetin kapılarını aralayabilmektedir. İzmir alanına kurulan ofislerimizden hizmetler edinebilmek ve kurumsallığı kanıtlanmış bir firmadan taleplerde bulunmak için fiyat tekliflerine göz atın. Başta Aliaga, Balçova, Bornova, Karsiyaka, Konak, Foça, Buca, Çigli, Gaziemir, Güzelbahçe, Urla, Çesme, Karabaglar, Narlidere, Menemen, Bayrakli, Seferihisar olmak üzere her koşulda sizleri destekliyoruz.İzmir - Aliaga
İzmir - Balçova
İzmir - Bornova
İzmir - Karsiyaka
İzmir - Konak
İzmir - Foça
İzmir - Buca
İzmir - Çigli
İzmir - Gaziemir
İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Urla
İzmir - Çesme
İzmir - Karabaglar
İzmir - Narlidere
İzmir - Menemen
İzmir - Bayrakli
İzmir - Seferihisar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram