TEKNODES

Hakkımızda

TEKNODES olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Gaziantep ve Sehitkamil, Sahinbey alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

TEKNODES olarak hem yaşam alanları, hem de işletmelerin vazgeçilmezi olan yazıcı & fotokopi makineleri ile alakalı yaşadığınız soruların en kısa sürede gidermekteyiz. Kartuşa bağlı problem, fotokopilerde yaşanan basım hataları veya sistemin ara yüzünde yer alan bozuklukları giderebilmek için Gaziantep alanında maksimum bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz. Tercihinizi bu alanda yapmak ve güvenilir bir hizmet ayrıcalığına ulaşabilmek adına başta Sehitkamil, Sahinbey olmak üzere anında bizimle kontak kurabilirsiniz.

TEKNODES olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, Gaziantep ve Sehitkamil, Sahinbey de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Özel masaüstü yazılım geliştirme hizmetlerini TEKNODES üzerinden almak ister misiniz? Gaziantep üzerinde başlattığımız bu hizmet, kısa sürede sınırlarını aştı ve binlerce farklı bireysel & kurumsal firma tarafından tercih edildi. Bu kapsamda Sehitkamil, Sahinbey ve civar ilçelerden alacağınız teknik destek hizmetleri ile beraber çok daha makul bir çalışmadan faydalanabilmek sizlerin elinde. Hemen ekibimiz ile kontak kurabilir, bu alanda yapılan örnek çalışmalara göz atabilir ve masaüstü yazılım hususunda personelimizden taleplerde bulunabilirsiniz.

TEKNODES güvenlik kamerası sistemleri ile işletme ve yaşam alanlarının her an kayıt altında olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi bu tip sistemler güvenliği sağlayabilmek ve beklenmedik bir hırsızlık gibi durumlarda kayıtları uygun yerlere sunabilmek adına tercih edilmektedir. Aynı zamanda işletmelerinizde personellerinizin işe olan ilgisini görebilmek ve buna bağlı çalışmalardan faydalanmanız adına Gaziantep üzerinden hizmetler sunmaktayız. Başta Sehitkamil, Sahinbey olmak üzere diğer tüm ilçeler için güvenlik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

#firmaadi# oluşturduğu ekibi sayesinde bilgisayar, cep telefonu, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın veri kurtarma işlemlerini sağlamaktadır. Beklenmedik bir anda bozulan ve hayati önem taşıyan dosyaların yeniden kurtarılmasını sağlamak ister misiniz? #bolgesehir# civarında başlatılan bu hizmet ile kısa sürede binlerce kişi için önemli bir yer edinen verilerin kurtarılmasını sağladık. #bolgeilce# üzerinden veya civar ilçelerden hemen iletişim kurabilir, fiyat teklifleri alarak cihazlarınızın verilerini hayata döndürebilirsiniz.Gaziantep - Sehitkamil
Gaziantep - Sahinbey
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram