TEM KURYE

SÖZ VERİP, DEĞER TAŞIYORUZ

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Kargo - Kurye
İstanbul:
Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Adalar, Beykoz, Kadiköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli

TEM KURYE Hakkında

1997'den bu güne İstanbul'un her semtindeKurumsal, Yenilikçi, Sektöre Yön Veren...

Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye hizmetlerini vermek bu hizmetleri yüksek ve sürdürülebilir standartlarda sunmak amacıyla bu konudaki bilgi ve deneyimize güvenerek 1997 yılında Şişli İstanbul?da faaliyete geçtik.

Kuruluşumuzdan bugüne deneyimli kadrolar, yeterli teknik altyapı oluşturarak hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirme anlayışı içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimizin işlerinin zamanında sonuçlandırılması başta gelen amacımızdır.

Bu amacımızın gerçekleştirilmesi doğrultusunda iş süreçlerinin yönetilmesine ilişkin hazır bir programın bulunmadığı kuruluş yılımızda kendi özel ?Kurye ve İş Yönetimi? yazılımımızı yazdırdık.

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve internet hızının artması ile 2008 yılında yeni bir yazılım yazdırarak müşterilerimize ve sektörümüze yenilikler getirdik. Artık müşterilerimize internet üzerinden kurye siparişi verme, anlık rapor alma gibi sağlanan temel kolaylıkların yanında harita destekli kurye takibi, cep telefonu yazılımı ile iş emirlerinin kuryelere iletilmesi, teslimat bilgilerinin kuryeler tarafından anında girilmesi ve müşterilerimize otomatik olarak mail gönderilmesi, sisteme yüklenen veriler ve algoritma ile işlerin en uygun kuryeye atanmasının sağlanması ve daha birçok yenilikler kazandırılmıştır.

Tem Kurye kuruluşunda başlamış olduğu Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye hizmetlerine aşağıdaki hizmetleri de ekleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına tek bir noktadan çözüm getirmekte, aylık ortalama 1.500 şirket ile binlerce kişiye kurye taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir.

Kurye Kiralama
Ankara içi Kurye
Hava Kargo
G.Y. M.
Paketleme