TRANSAKYEL

Hakkımızda

TRANSAKYEL hizmetlerini İstanbul ilk sırada olmak üzere diğer Avcilar, Bayrampasa, Bakirköy, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Fatih, Eyüp, Arnavutköy, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Kagithane, Güngören, Bagcilar, Esenyurt, Üsküdar, Kadiköy, Çekmeköy, Silivri, Sile, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Sultangazi, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Çatalca, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Beylikdüzü, Bahçelievler, Sisli alanlarında da sürdüren ekibimiz, kusursuz taşımacılık hizmetlerini Evden Eve Nakliyat üzerinden müşteri kitlesine sunuyor. Taşımacılık işlerini firmamız güvencesi altında son teknoloji ekipmanları dahilinde sağlayabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık, özel ambalajlama sistemleri ile değerli eşyalarınızı güvende tutma gibi birçok küçük detayı göz önünde bulunduran kadromuz ile en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan hizmet elde etme kolaylığına sahip olun.

TRANSAKYEL olarak uluslararası nakliyat hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Yurtdışına taşınma planları olan kişiler, genelde Türkiye’de yer alan eşyalarını elden çıkartmayı düşünürler. İstanbul başta olmak üzere sizlere tüm ülkeler dahilinde kargo hizmetlerini sunan ekibimiz ile eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden, nakliye hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Avcilar, Bayrampasa, Bakirköy, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Fatih, Eyüp, Arnavutköy, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Kagithane, Güngören, Bagcilar, Esenyurt, Üsküdar, Kadiköy, Çekmeköy, Silivri, Sile, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Sultangazi, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Çatalca, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Beylikdüzü, Bahçelievler, Sisli alanlarında üst düzey hizmetlere ulaşabilmek ve nakliye konusunda güvenilir hizmetlerden faydalanmak adına anında iletişim kurabilirsiniz.

TRANSAKYEL olarak elektronik eşya, gıda, kozmetik ve diğer pek çok ürünün gümrükleme işlemlerini sağlamaktayız. Hizmetlerini İstanbul de başlatan ve taleplerden sonra Avcilar, Bayrampasa, Bakirköy, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Fatih, Eyüp, Arnavutköy, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Kagithane, Güngören, Bagcilar, Esenyurt, Üsküdar, Kadiköy, Çekmeköy, Silivri, Sile, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Sultangazi, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Çatalca, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Beylikdüzü, Bahçelievler, Sisli sınırlarına kadar genişleten kadromuz, bu sayede kitlelerin memnuniyetine odaklı bir çalışmanın öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Siz de hemen ekibimizden teknik destek almak ve taleplerinize uygun bir fiyat teklifi edinebilmek adına iletişime geçebilirsiniz. Gümrükleme konusunda ürün sınırlaması yapmıyor, dilediğiniz tüm ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı ithalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

TRANSAKYEL olarak depolama, paketleme ve kurye hizmetleri ile eşyalarınızın tarafımızca güvenlik altında tutulmasına, taşınma esnasında herhangi bir zarar gelmemesine olanak yaratmaktayız. Ayrıca İstanbul kapsamında depolama alanlarımızda eşyalarınızı tutabilecek, böylelikle taşınma öncesi kalabalık yaratan bu eşyalarınızın çok daha güvenli bir alanda tutulmasına olanak sağlayabileceksiniz. Sınırlarımızı Avcilar, Bayrampasa, Bakirköy, Beşiktaş, Beyoglu, Gaziosmanpasa, Fatih, Eyüp, Arnavutköy, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Kagithane, Güngören, Bagcilar, Esenyurt, Üsküdar, Kadiköy, Çekmeköy, Silivri, Sile, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Sultangazi, Esenler, Basaksehir, Adalar, Pendik, Maltepe, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Çatalca, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Beylikdüzü, Bahçelievler, Sisli ve civar ilçelere kadar genişletiyor, böylelikle üst düzey bir hizmetin kapılarını sonuna kadar aralamanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimizden 24 saat boyunca fiyat teklifi alabilirsiniz.İstanbul - Avcilar
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Fatih
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Güngören
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sile
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Kartal
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Esenler
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Adalar
İstanbul - Pendik
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Çatalca
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Sisli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram