Tuncay Asal, motorlu kurye

Hakkımızda

Tuncay Asal, motorlu kurye olarak şehir içi taşımacılık hizmetlerini siz değerli müşteri kitlemize sunmaktayız. Bu alanda profesyonel teknik kadromuz, birinci sınıf filolarımız ve son model nakliye ekipmanları ile İzmir de hizmetinizdeyiz. Ekibimiz sizler için sadece yaşam alanı taşımacılığı değil, aynı zamanda işletmelerinize uygun bir nakliye hizmetleri sunmaktan da geri kalmamaktadır. Başta Bornova, Buca, Balçova, Karsiyaka, Konak, Karabaglar, Bayrakli, Çesme, Gaziemir, Çigli olmak üzere diğer tüm ilçeler için hemen bizimle kontağa geçebilirsiniz.

Tuncay Asal, motorlu kurye ekibimiz, İzmir civarında kargo ve kurye taleplerinizi çözüme ulaştırmak adına çalışmaktadır. Sınıfında yakaladığı başarı ortalaması ile markalaşan ekibimiz, aynı zamanda hizmetlerini Bornova, Buca, Balçova, Karsiyaka, Konak, Karabaglar, Bayrakli, Çesme, Gaziemir, Çigli alanlarına kadar genişleterek, tüm bireysel ve kurumsal kişi / kuruluşlardan gelen taleplere ek çözümler yaratmaktadır. Herhangi bir ürününüzün en kısa sürede transfer merkezine ulaşmasına öncülük tanıyan ekibimiz, taşımacılık konusunda başarısını hep bir basamak yukarı taşıyor.

Tuncay Asal, motorlu kurye olarak binek ve VIP araçlar kapsamında şoförlü araç transferi hizmetlerini aktarmaktayız. Tatil veya seyahatleriniz için bulunduğunuz bölgeyi keşfetmeniz, işlerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlamanız adına İzmir de hizmetinizdeyiz. Ayrıca Bornova, Buca, Balçova, Karsiyaka, Konak, Karabaglar, Bayrakli, Çesme, Gaziemir, Çigli alanlarına kadar sınırlarını genişleten ekibimiz, bu sayede üst düzey bir hizmetin kapılarını aralamanıza olanak yaratmaktadır. Hemen siz de ekibimiz ile kontak kurmak ve aynı zamanda güvenilir bir hizmet ayrıcalığına ulaşabilmek adına fiyat teklifi alabilirsiniz.İzmir - Bornova
İzmir - Buca
İzmir - Balçova
İzmir - Karsiyaka
İzmir - Konak
İzmir - Karabaglar
İzmir - Bayrakli
İzmir - Çesme
İzmir - Gaziemir
İzmir - Çigli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram