Turhan Çelik Konstrüksiyon

Hakkımızda

Turhan Çelik Konstrüksiyon demir doğrama ve ferforje çalışmaları ile beraber Ankara de hizmetlerini sürdürüyor. Binlerce kişinin talebine göre istenen çalışmaları aktaran ekibimiz, her geçen gün sınırlarını çok daha üst alanlara çekmektedir. Sereflikoçhisar, Polatli, Nallihan, Kizilcahamam, Kazan, Kalecik, Elmadag, Çamlidere, Ayas, Gölbasi, Mamak, Etimesgut, Güdül, Bala ve civar ilçelerden teknik destek talebinde bulunmak ve işletmeleriniz / yaşam alanlarınız için ideal bir çalışmadan faydalanabilmek adına seçiminizi yapın. Bu sayede çok daha kurumsal çalışmalar ile öne çıkmanızı sağlıyor ve birinci sınıf ekipman desteği ile demir – ferforje çalışmalarını aktarıyoruz.

Turhan Çelik Konstrüksiyon olarak Çelik Konstrüksiyon Yapıların kurulum, dizayn, tasarımı ve malzeme tedariki işlemlerini sağlamaktayız. Bu hizmetleri ilk olarak Ankara üzerinden başlatan ekibimiz, kısa sürede pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Kendi yaşam alanlarınızı oluşturmak veya benzeri çalışmalardan faydalanabilmek adına işini kurumsallık çatısı altında kuran ekibimiz ile temasa geçebilirsiniz. Sereflikoçhisar, Polatli, Nallihan, Kizilcahamam, Kazan, Kalecik, Elmadag, Çamlidere, Ayas, Gölbasi, Mamak, Etimesgut, Güdül, Bala ve diğer ilçelerden talepler gerçekleştirebilir, üst düzey bir hizmete ulaşabilirsiniz.

Turhan Çelik Konstrüksiyon olarak birinci sınıf malzemelerin kullanımı ile sunduğumuz Alçıpan Asma Tavan işlerini anında talep edebilirsiniz. Ankara de başlattığımız bu hizmetler zamanla bu vilayetin tüm ilçelerinden yoğun ilgi gördü. Bu noktada ise kurumsal çalışmalardan faydalanmak ve aynı zamanda Sereflikoçhisar, Polatli, Nallihan, Kizilcahamam, Kazan, Kalecik, Elmadag, Çamlidere, Ayas, Gölbasi, Mamak, Etimesgut, Güdül, Bala üzerinden bir teknik destek hizmeti alabilmek açısından anında iletişim kurun. En hesaplı fiyatlar ile çalışmaları sunuyor, bu sayede üst düzey bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.Ankara - Sereflikoçhisar
Ankara - Polatli
Ankara - Nallihan
Ankara - Kizilcahamam
Ankara - Kazan
Ankara - Kalecik
Ankara - Elmadag
Ankara - Çamlidere
Ankara - Ayas
Ankara - Gölbasi
Ankara - Mamak
Ankara - Etimesgut
Ankara - Güdül
Ankara - Bala
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram