Ülkü Sahinoglu

Hakkımızda

Ülkü Sahinoglu enstrüman dersi ile merak duyduğunuz çalgılara karşı bir yetenek kazanmanıza olanak yaratmaktadır. İstanbul alanında uzman öğretmenlerimiz ile dilediğiniz enstrüman çeşidine ilişkin bir hizmet alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Beylikdüzü, Esenyurt olarak da hizmetlerini sunan firmamız, bu sayede enstrümanlara karşı var olan ilginizin daha fazla artması bakımından en doğru anlatılar ile ders süreçlerini sağlamaktadır. Hızlandırılmış eğitimler, basamak basamak ilerleme veya konservatuvara hazırlık gibi birçok konuya ilişkin anında teklifler alabilirsiniz.

Ülkü Sahinoglu sizler için birçok farklı lisan ile ilgili dil dersleri sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca ve dünya çapında geçerliliği olan birçok dil hizmetleri İstanbul kapsamında kitlelere sunulmaktadır. Kendinizi eğitmek ve dil bilginizi yükselterek çok daha sosyal bir yaşantı kurmak tamamen sizlerin elinde! Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir zorluk yaşamamak veya dil sınavları öncesi bilginizi pekiştirmek adına anında Beylikdüzü, Esenyurt ve diğer ilçelerden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ülkü Sahinoglu keman derslerine özel olarak hoca temin etmek ve aynı zamanda enstrüman kabiliyetinizi daha üst seviyelere çekebilmek adına çalışmaktadır. Bu sayede kurumsal bir hizmet anlayışını ele alabilecek ve aynı zamanda keman bilginizi daha fazla arttırabileceksiniz. Keman çalmak pek çok kişinin hayalidir. İstanbul ve Beylikdüzü, Esenyurt de yer alan teknik kadromuz, sizlere Keman Dersi üzerinden onlarca farklı enstrüman hakkında hizmet almanızı sağlıyor.İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Esenyurt
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram