Ümit CEYHAN

Hakkımızda

Ümit CEYHAN yaşam alanı ve işletmeleriniz için Mersin alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

Ümit CEYHAN elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Mersin de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Ümit CEYHAN inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve Mersin kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan Ümit CEYHAN, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. Mersin de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

Ümit CEYHAN PVC, kapı ve pencere konusunda uzman olan teknik kadrosu ile taleplerinizin en kısa sürede yerine getirilmesine olanak yaratmaktadır. Çalışmalarını Mersin alanında sürdüren ve her geçen gün bir kademe öne çıkan teknik kadromuz, bu alanda uzman çalışmaları ile kitleleri memnun etmektedir. Üst düzey bir hizmet ayrıcalığına bütünü ile ulaşmak ve Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli alanında da ekibini yönlendiren firmamız, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir yaşam alanı ve işletmelere sahip olmanız için elverişli çalışmalarını sunuyor!

Ümit CEYHAN cam balkon işlerine sunduğu cazip çözümler ile sınırlarını Mersin ve Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli alanlarına kadar genişletmektedir. Uzun yıllardan bu yana kurumsal çalışmaları ile gündeme gelen ekibimiz, tam anlamıyla balkonlarınızın istediğiniz tasarıma dönüşmesini sağlamaktadır. Uzman kadromuz daha önce binlerce işi başarı ile sonuçlandırmış, bu alanda kitlelerin memnuniyetini kazanmıştır. Siz de hemen iletişime geçerek taleplerinizi tarafımıza iletin ve en ideal çalışmalardan faydalananın.

Ümit CEYHAN olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. Mersin ve Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!Mersin - Akdeniz
Mersin - Yenisehir
Mersin - Toroslar
Mersin - Mezitli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram