VENKA Yapı

Hakkımızda

VENKA Yapı yaşam alanı ve işletmeleriniz için Kayseri alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacilar civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

VENKA Yapı video reklam hazırlama hizmetleri ile herhangi bir marka veya ürünün tanıtımlarını sağlamaktadır. Bilindiği gibi artık video reklamları internet üzerinden markanın duyurulması açısından çok yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu noktada isteklerinizi en kısa sürede yerine getirmek ve aynı zamanda kurumsal bir çalışmadan faydalanmak isteyenler başta Kayseri ve Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacilar olarak bizlerle kontağa geçebilir. Çeşitli modelleme programları ile yapılacak çalışmalar sonucunda tam anlamıyla talep ettiğiniz bir video reklamına sahip olmak mümkündür.

VENKA Yapı olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için Kayseri de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacilar kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan VENKA Yapı, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. Kayseri de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacilar alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

VENKA Yapı olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. Kayseri ve Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacilar de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

VENKA Yapı, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını sunarak, sizlerin internet ortamlarında markanızı çok daha vurucu sloganlar ve bir marka ismi ile tanıtmanızı sağlıyor. Kayseri alanında başlatılan bu hizmetler ile yüzlerce farklı memnun müşteri referansı edinen ekibimiz, firmanızın daha fazla tanınmasına ve müşteri kitlesine güven sunmasına aracılık etmektedir. Bu alanda profesyonel ekibimiz ile beraber beyin fırtınası yapıyor, hizmetleri Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacilar ve civar ilçeler dahilinde kişilere aktarmaktan geri kalmıyoruz.Kayseri - Kocasinan
Kayseri - Melikgazi
Kayseri - Talas
Kayseri - Hacilar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram