Web Yazılım hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyiz.


  • İnsanlar internetin gücünü keşfettikleri için bu konuyu önemsemeye başlamışlardır. Web yazılım hizmeti nereden alınır konusu ise bu hizmeti alacağınız zaman ilk akla gelen sorulardan bir tanesidir. Eğer siz de web yazılım hizmeti alacağınız zaman dikkat etmeniz gerekenler konusu ile ilgileniyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Web yazılım hizmeti alacağınız zaman bu yazılım ile ne yapacağınızı tam olarak yazılımcıya anlatmalısınız.

  • Yazılım konusu, profesyonellik ister. Ucuz bir iş yerine bir kere yaptıracağınız kaliteli yazılım sizi uzun süre boyunca başka sorunlarla uğraşmanızı engeller.

  • Web yazılım hizmeti alırken eğer yetişmesini istediğiniz bir süre varsa, bunu en baştan belirtmesiniz. Böylece yazılımcı kendini ayarlar ve programını bu süreye göre düzenler. Herhangi bir aksama yaşanmamış olur.

  • Web yazılımlarında son teknolojinin takip edilmesi gerekir. Yazılım dünyası, devamlı olarak kendini yeniler ve gelişir. Bu gelişmelere ve yeniliklere uyum sağlayabilmek önemlidir.

  • Web yazılım hizmeti alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de ücret konusudur. Alacağınız hizmetin fiyatını önceden bilmeniz daha emin adımlarla ve aklınızda soru işareti olmadan yürümenizi sağlar.

  • Web yazılım hizmetinde amaçlar kadar araçlar da önem taşır. Şirket ya da firma özellikleri, web dünyasında yapmak istedikleriniz gibi konular bu anlamda oldukça önemlidir.

  • Web yazılım hizmeti alacağınız zaman istekleriniz ve beklentileriniz konusunda net olmalısınız. Bu hizmetin size veye şirketinize kazandırmasını istediklerinizi paylaşmanız, daha doğru bir yol izlemenizi sağlar.

  • Web yazılım hizmeti alırken, hizmet alımı sırasında da durum değerlendirme toplantıları ya da görüşmeleri talep edebilirsiniz. Yol alırken, ara toplantılarla rotanız doğrultusunda daha iyi ilerlersiniz.

  • Web yazılım hizmetini eğer özellikli bir program için istiyorsanız bunu mutlaka belirtin. Çünkü her program her yazılımla uyumlu olarak çalışmaz. Şirketiniz için ya da bireysel kullanımınız için gerekli olan programları, web yazılımcınıza bildirmelisiniz.

Web Yazılım hizmeti için benzer talepler.

Web Yazılım İstanbul / Sisli
Açıklama
görüntülü sohbet sitesi kurmak istiyoruz
Web Yazılım Ankara / Çankaya
Açıklama
Dernek web sitemize üyelerimizden tahsilat yapabilmemiz için kredi kartı giriş ve banka enregrasyonu oluşturulmasını rica ediyoruz
Web Yazılım Ankara / Çankaya
Açıklama
dugun com gibi tekl talep etme sitesi. Ben de bilgisayar mühisiyim, ama web sayfasını yazmak için zamanım çok kısıtlı. Yüksek kalitede, ve sürekli yeni fonksiyonlar adapte etmek istiyorum. Yani müşteri isteklerine göre yenilikler ilave edilmesi gerekiyor, bu yüzden ileriye bakarakden uzun bir iş birliği yapabileceğim birini arıyorum. Yazılım dili Asp.Net MVC olmasını isterim, ama başka yazılım dilleride olabilir. Kalite cok yüksek tutulmadi gerekir (worldpress gibi yardımcılara karşıyım). İleride düşündüğüm proje hariç, başka alanlardada birlikte çalışacağım bir kişi arıyorum. Misal yurt dışından tanıdıklarım web tasarımı için bana başvuruyor, ama zamanım olmadığı için geri çeviriyorum. Bu işleride anlasdığım kişiye yaptırmak isterim (birlikte iş birliği olarak). Kalite anlayışı yüksek olan, ve sürekli yeni methodlarla calışan arıyorum: - javascript angularjs - responsive design, css3 - asp.net mvc 5 6 (ve entity framework yada ms sql database) ile calışmayı arzu ediyorum, çünkü kim 10 senedir bu dillerle çalisiyorum dugun com daki bütün fonksiyonların olması gerekiyor (aslında renk seçimi de hoşuma gidiyor, nasıl yapılcak design?). detayları iletirim. ama dugun com un takliti olduğu anlaşılmaması için ne öğreniyorsunuz ve nasıl yapacaksınız. İleride hukuk davası açılmaması için. Bana tahminen Zaman (önemli) ve fiyat (kdv dahil) tutarını belirlermisiniz. Yazılım kodu iletilecektir. php de normal, ama asp.net de bunu hatırlatmak isterim. Referans web sayfalariniz varsa iyi olur. Not: yazdigim bütce misal dir Saygılarımla