YEL TEKNİK

Hakkımızda

YEL TEKNİK kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini en kısa sürede sunarak; ilk gün ki kadar verimli çalışmasına olanak yaratmaktadır. Her geçen gün kişilerden gelen bu taleplere çözümler üretmek adına çalışan ekibimiz, aynı zamanda İstanbul muhitinin tüm Pendik, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli ve mahallelerini kapsayarak; marka ayrımı yapmadan teknik servis ağını talep etmenizi sağlıyor. Cihazlarınızda su sızdırma, ısıtmama, sıcak su vermeme, peteklere ısı gitmeme ve diğer birçok sorununuzun tespiti, onarımı konusunda anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

YEL TEKNİK kalorifer ve doğalgaz hatları ile ilgili yaşanan sıkıntılarınıza en kısa sürede çözüm üretmek için İstanbul civarında hizmetinizde! Teknik servisimiz doğalgaz hattı ve kombileriniz ile alakalı yaşanan arızalar veya bakımların yanı sıra, petek temizliği işlemlerini de sunarak var olan peteklerin çok daha verimli bir şekilde çalışmalarına olanak yaratmaktadır. Sınırlarını İstanbul ile kısıtlamayan ve Pendik, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli gibi alanlara kadar genişleten teknik kadromuz, kendi alanında kullandığı birinci sınıf kalitede ki ekipmanları ile bu çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasına imkan yaratıyor.

YEL TEKNİK olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde İstanbul sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Pendik, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

YEL TEKNİK olarak yaşam alanı, işletme, dış mekan veya bahçe gibi alanların su tesisatı işlerini üstlenmekteyiz. Boru döşeme veya onarım gibi işlerinizi kısa sürede tamamlamak ve çok daha kullanışlı bir ortam yaratmak adına ekibimizi güçlendirmeye devam etmekteyiz. Hemen İstanbul de yer alan firmamıza ulaşabilir, Pendik, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden talepler gerçekleştirebilirsiniz. Su Tesisatı ve diğer pek çok taleplerinize en iyi fiyat tekliflerini sunmaktayız.

YEL TEKNİK kendi alanında bulundurduğu onlarca farklı markanın su arıtma tesislerini yaşam alanlarınız, işletmeleriniz için kurmaktadır. Bu sayede musluktan gelen su, tarım maddeleri ve diğer zararlı maddelerden arındırılmakta ve kitlelere %100 içme suyu olarak sunulmaktadır. Artık dışarıdan alınacak su paralarına yetişemiyorsanız ve bu tip bir sistemi kendi alanlarınızda barındırmak istiyorsanız hemen İstanbul Pendik, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli de yer alan teknik kadromuzdan fiyat teklifleri alın.İstanbul - Pendik
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Sultanbeyli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram