Yeni Model Halı& Koltuk Yıkama

Hakkımızda

Yeni Model Halı& Koltuk Yıkama olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? İzmir de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yeni Model Halı& Koltuk Yıkama, halı yıkama hizmetlerini İzmir alanında müşteri kitlesi ile buluşturuyor. Özel halı yıkama cihazları ve temizlik malzemeleri ile halılarınızda kusursuzluğu yakalamak ve doğru bir teknikle bu hizmetlerden faydalanmak söz konusudur. İpek halılar, makine halıları, kilim ve diğer pek çok çeşit halı için özel yıkama malzemeleri bulunduran ekibimiz, üzerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Halılarınızı tarafınızdan alıyor, söylenen tarihlerde %100 hijyen garantisi ile teslim ediyoruz.

Yeni Model Halı& Koltuk Yıkama işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. İzmir başta olmak üzere alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.

Yeni Model Halı& Koltuk Yıkama perde yıkama hizmetlerini özel olarak temin edilmiş makineler ve birinci sınıf ekipmanlar ile sağlamaktadır. Bu hizmetleri İzmir de başlatarak kısa sürede sınırlarını daha üst alanlara çeken ekibimiz, yaşam alanı ve işletmelerin vazgeçilmezi olan perde çeşitleri için en uygun yıkama işlemlerini sağlamaktadır. Her bir perdenin kendine has dokuması olduğundan sebep yıkama işlemleri öncesinde, kumaş kalitesine göre malzemenin belirlenmesi çok önemlidir. de yer alan firmamız bu tip ayrıntıları göz önünde tutuyor ve en ideal sonuçları almanıza yardımcı oluyor.

Yeni Model Halı& Koltuk Yıkama kuru temizleme hizmetlerinde yüzlerce memnun müşteri referansı elde etmiştir. Tüm kıyafetlerinizin özel cihazlar ve temizlik malzemeleri ile arındırılmasına, tarafımızca ütüleme işlemlerinin gerçekleşmesine imkan yaratmak ister misiniz? İzmir de başlatılan hizmetimiz, kısa sürede ve civar ilçelerden rağbet görmeye başladı. Bu sayede ürünlerinizin kumaşına bağlı olarak en uygun temizlik yollarını öne çıkartan ekibimiz, ilk gün ki kadar temiz ve parlak görünen bir kıyafete sahip olmanızı sağlamaktadır.Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram