YILDIZ ELEKTRİK

Hakkımızda

YILDIZ ELEKTRİK elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile İzmir de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Buca, Balçova, Çigli, Gaziemir, Bornova, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Çesme, Dikili alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

YILDIZ ELEKTRİK uydu & çanak hizmetleri ile televizyonlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak yaratmaktadır. Bazı zamanlar mevsim koşullarına bağlı olarak uydu ve çanaklarda arızaların meydana gelmesi, uydu alıcısıyla alakalı sorunların yaşanmasından dolayı kitleler mağduriyet yaşamaktadır. İzmir alanına teknik servis ağlarını sunan ekibimiz, sadece burası ile kısıtlı kalmıyor ve sınırlarını Buca, Balçova, Çigli, Gaziemir, Bornova, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Çesme, Dikili alanlarına kadar genişletiyor. Hemen siz de ekibimizden teknik servis talebinde bulunabilir ve kalitesiyle öne çıkan bir hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

YILDIZ ELEKTRİK olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını İzmir ve Buca, Balçova, Çigli, Gaziemir, Bornova, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Çesme, Dikili alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

YILDIZ ELEKTRİK olarak güneş enerjisi çalışmalarını sunuyor, iklim bakımından sıcak olan beldelerin çatılarına yerleştirilen bu ürünlerle doğal sıcak su kaynağı oluşturmanızı sağlıyoruz. Uzun sürelerden bu yana artık sıcak su kaynağı elde etmek adına kişi / kurumların tercihi olan güneş enerjisi hizmetlerinden faydalanabilmek adına hemen İzmir alanında bizlerle kontağa geçebilirsiniz. Böylelikle çok daha üst düzey bir hizmetten faydalanmak ve her geçen gün sınırlarını başta Buca, Balçova, Çigli, Gaziemir, Bornova, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Çesme, Dikili olmak üzere genişleten firmamızdan bir hizmet alabilirsiniz.

YILDIZ ELEKTRİK güvenlik kamerası sistemleri ile işletme ve yaşam alanlarının her an kayıt altında olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi bu tip sistemler güvenliği sağlayabilmek ve beklenmedik bir hırsızlık gibi durumlarda kayıtları uygun yerlere sunabilmek adına tercih edilmektedir. Aynı zamanda işletmelerinizde personellerinizin işe olan ilgisini görebilmek ve buna bağlı çalışmalardan faydalanmanız adına İzmir üzerinden hizmetler sunmaktayız. Başta Buca, Balçova, Çigli, Gaziemir, Bornova, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Çesme, Dikili olmak üzere diğer tüm ilçeler için güvenlik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

YILDIZ ELEKTRİK otomasyon yazılımları için kurduğu ekibi ile binlerce işin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına fırsat tanıdı. Otomasyon Yazılımları üzerinden pek çok farklı kategoride hizmet sunan firmaları kıyaslayabilir ve her birinden teklif alabilirsiniz. Otomasyon yazılımları ile ilgili çalışmaları günümüzün ileri teknoloji programları ile sağlayan ekipler, İzmir #Bolgeİlce# üzerinden başlattığı hizmet anlayışları ile kısa sürede tüm şehrin en fazla tercih edilen firması konumuna geldi.

YILDIZ ELEKTRİK otomasyon sistemleri konusunda başlattığı cazip hizmetleri ile markalaşmaya devam etmektedir. Bu alanda birinci sınıf ekibi ve aynı zamanda kurumsal çalışmaları ile ünlenen firma, uzun yıllardan bu yana marka değerini kanıtlamıştır. Hizmetlerini İzmir alanında sürdüren ve kısa sürede öne çıkmayı başarmış olan ekibimiz, aynı zamanda Buca, Balçova, Çigli, Gaziemir, Bornova, Konak, Karsiyaka, Güzelbahçe, Cumaovasi(Menderes), Narlidere, Seferihisar, Selçuk, Torbali, Urla, Bayrakli, Karabaglar, Çesme, Dikili ve diğer ilçelere bağlı olarak kurumsal çalışmalardan faydalanmanızı sağlamaktadır.İzmir - Buca
İzmir - Balçova
İzmir - Çigli
İzmir - Gaziemir
İzmir - Bornova
İzmir - Konak
İzmir - Karsiyaka
İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Cumaovasi(Menderes)
İzmir - Narlidere
İzmir - Seferihisar
İzmir - Selçuk
İzmir - Torbali
İzmir - Urla
İzmir - Bayrakli
İzmir - Karabaglar
İzmir - Çesme
İzmir - Dikili